Apex Legends a sólo režim

Se hrou Apex Legends, kterou si můžete zahrát na PC, PlayStatin 4 a Xbox One zcela zdarma, je to jako na houpačce. Ihned po vydání se stala obrovským hitem, ale stačilo pár dalších měsíců a zájem hráčů se začal pomalu vytrácet. Ostatně sebelepší herní mechaniku může velmi rychle zabít stereotypní prostředí bez výraznějších změn. 

Přesto patří Apex Legends v battle roayle kategorii stále mezi velmi populární značku, i když na krále tohoto žánru v podobě hry Fortnite, zkrátka nestačí. S největší pravděpodobností to nezmění ani event, který v těchto dnech probíhá a nese název The Iron Crown Collection. A co se vlastně až do 27. srpna ve hře děje? 

Vývojáři sice druhou sezónou vdechli Apex Legends nový život a hratelnost vylepšili dalšími funkcemi a prvky, přesto bylo slyšet stále hlasitější bublání fanoušků, kteří by si rádi dopřáli sólo či duální zápasy. A přesně něco na tento způsob si můžete právě vyzkoušet!

I když je tento nový režim zatím časově omezen, dá se předpokládat, že by se v budoucnu mohl stát běžnou součásti hry samotné. Otázkou zůstává, jak moc uspokojí všechny zájemce o tento druh herního módu. 

A co ty? Už máš tento event vyzkoušený? Jak se ti líbí? Splnil tvá očekávání? Napiš pod článek do komentářů! 

Zdroj: EA, vlastní Foto: EA, YouTube, Apex Legends

Jak se ti líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: / 5. Celkem hlasů:

Komentujte

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaš