Loading...
Chvilku strpení, dokončuji zobrazení stránky…

Cyberpunk 2077 vyjde 16. dubna 2020

Herní studio CD Projekt Red jistě nemusím dlouze představovat, zejména těm, kteří si oblíbili RPG sérii Zaklínač. Několik článků na toto téma najdete také na stránkách našeho partnerského webu Prasklé mouchy. Když vývojáři v roce 2012 oznámili přípravu nové hry s názvem Cyberpunk 2077, celý herní svět zajásal. 

Každoročně se na konferenci a herní výstavě E3 objevovaly nové informace o této sci-fi akci, ale oficiální datum vydání bylo stále v nedohlednu. Letošní E3 konečně přinesla pozitivní a hlavně konkrétní zprávu, že Cyberpunk 2077 vyjde 16. dubna 2020. Při této příležitosti se objevilo také nové oficiální video, ve kterém si zahrál dokonce Keanu Reeves:

A na co se můžeme těšit? Půjde o akční futuristické RPG z pohledu první osoby zasazené do otevřeného světa města Night City s šesti odlišnými regiony. Město se nachází v rozkladu a je ovládáno korporacemi. Díky komplexnosti světa lze jednotlivé mise plnit pokaždé jiným způsobem. Ať už se jste opatrný tichošlápek nebo horká hlava, svojí cestu k cíli si vyberete sami.

Na začátku hry si vytvoříte postavu podle vlastních představ, to znamená pohlaví, původ, jaké bylo vaše dětství a vykreslíte si tak vlastní příběh, to čím jste. Máte možnost tak ovlivnit jaké vztahy budete mít s ostatními lidmi ve světě.

Hra se již objevila v obchodech jako předobjednávka. A co vy? Těšíte se také? Nechte komentář pod článkem! 

Zdroj: CD Projekt Red, oficiální anotace Foto: repro Cyberpunk 2077 trailer

Jak se ti líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Komentujte

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaš