Herní kalendář – listopad 2019


Naše čtvrteční herní rubrika vždy koncem měsíce upozorňuje na zajímavé tituly, které vyšly a přitáhly pozornost naší redakce, ať už jsme je vyzkoušeli nebo to máme teprve v úmyslu. Nezapomeňte, že poslední čtvrtek v měsíci bude věnován právě novinkám, které by mohly zaujmout také vás! Doufám, že si tento pravidelný seriál nenecháte na našich stránkách ujít a snad bude můj výběr pro řadu čtenářů nebo posluchačů trochu inspirativní! 

5. listopadu 2019 – Naši recenzi na konzolovou verzi hry Red Dead Redemption 2 jste si mohli přečíst na tomto místě. Začátkem listopadu se dočkávají také majitelé PC. Red Dead Redemption 2 pro mě osobně znamená hned dvě velké herní premiéry. Tou první je nákup ultimátní edice hry, protože dosud jsem podobnou verzi žádného produktu nevlastnil, zejména z ekonomických důvodů. Za druhou premiéru potom považuji hraní druhého dílu Red Dead Redemption bez aktivní minimapy, kterou jsem během hry téměř vůbec nepostrádal. Ba naopak, uvítal jsem čistý obraz bez rušivých elementů s velkým nadšením!

8. listopadu 2019 – Závodní série Need For Speed by se, díky novému dílu s názvem Need For Speed Heat, ráda vrátila ke svým kořenům a nově propojuje svět pouličních závodů s legálními okruhy. Během dne budete jezdit běžné závody, ale v noci se vrhnete na progres v ilegálních akcích a poldové vám nedají pokoj! 

Palm City je nádherná fiktivní varianta Miami a režim dne a noci je možné libovolně přepínat. Díky tomu jsou i peníze a reputace dvě navzájem odlišné herní měny. Za peníze získáte přístup k více než 127 vozovidlům od 33 různých značek a reputaci budete vděčni za čím dál agresivnější a náročnější chování policejních hlídek. 

8. listopadu 2019 – Hlavní postavu exkluzivního hitu pro PS4 Death Stranding, ztvárnil Daryl ze seriálu Živí mrtví, tedy herec Norman Reedus a celkově hra připomíná hollywoodskou produkci. Rozhodně nejde o žádný skromný projekt. Jeho herní doba se totiž pohybuje okolo 50ti hodin! S poselstvím o důležitosti mezilidských vztahů se japonský tvůrce Kojima a jeho Kojima Production tentokrát představuje v postapokalyptických USA. Trochu nudnou herní náplň postavenou na doručování zásilek, dostatečně vynahrazují výpravné příběhové sekvence a nádherné vizuální zpracování! 

14. listopadu 2019Age of Empires II: Definitive Edition je pokus Microsoftu o kompletní přepracování kultovní značky, jejíž původní verze, tedy Age of Empires Definitive Edition, příliš ohlasu nevzbudila. Letošní novinka nabízí vylepšené ovládání, výrazně lepší grafiku i nové scénáře. V redakci jsme titul zatím ještě nezkoušeli. Výsledku se bohužel trochu bojíme. 

15. listopadu 2019 – Oproti tomu nejnovější počin ze světa Star Wars: Jedi Fallen Order jsme v redakci měli dokonce předobjednán a hned v pátek 15. listopadu jsem se nadšeně vrhl do příběhu mladého padawana Cala. Časově se ocitáme mezi třetí a čtvrtou filmovou epizodou, kdy jsou poslední zbývající členové řádu Jedi loveni Impériem. 

Cal je nucen svůj Jediský výcvik dokončit za pochodu a se svým světelným mečem čelí řadě nepřátel a bossů. Nevýrazný příběh s RPG prvky však nabízí mimořádný herní zážitek a nejen souboje vyžadující správné časování úderů a úhybů, ale také řešení nápaditých hlavolamů. Článek o hře můžete na našich stránkách očekávat již brzy! 

22. listopadu 2019Sniper: Ghost Warrior Contracts je další díl populární série, ve které provádíte likvidaci cílů a vypsaných odměn. V roli odstřelovače můžete zdolávat hlavní a vedlejší mise, které nabízí rovněž skvělou znovuhratelnost. Klíčem k úspěchu je splnit veškeré úkoly přesně podle zadání a zároveň čelit ostatním sniperům. 

Loni vyšlo

Hitman 2 pro konzole, Fallout 76, Battlefield V, Farming Simulator 19, Ride 3 – motorky pro konzole. 

Kterou hru jste si v listopadu koupili a zároveň byste ji doporučili ostatním? Napište svůj názor do komentářů! 

Zdroj: vlastní Foto: YouTube, herní distribuce

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář