Biomutant aktuálně

Pozoruhodná akční adventura s RPG prvky Biomutant, kterou již v redakci vyhlížíme nějaký ten pátek, o sobě po delší době dala opět vědět! Tento týden se objevil nový gameplay trailer, ze kterého je vidět, co nám hra, až se ji konečně na konci letošního roku dočkáme, může nabídnout! 

Podle vývojářů se Biomutant pomalu, ale jistě blíží do svého velkého finále a v prosinci bychom proto neměli být zklamáni! Grafika má svoje roztomilé kouzlo a rozhodně nemůžu souhlasit s tím, že by působila zastarale, jak jsem zaregistroval v některých internetových reakcí. 

Biomutant je nebezpečný plyšák, kterého si budeme moci přizpůsobit našemu hernímu stylu a na začátku hry upravit klíčové vlastnosti jako je např. charisma – podporující roztomilost, nebo síla – mohutnost. Další vlastnosti by se měly naší postavě měnit v závislosti na jeho aktivitách – budeme-li např. často skákat, narostou nám větší svaly, což trochu připomíná zlepšování dovedností např. v Elder Scrolls. 

RPG prvky v kombinaci s arkádovou hratelností a milým vizuálním pojetím, budou zřejmě největšími taháky tohoto pozoruhodného Biomutanta. Těšíte se na něj i vy? 

Zdroj: CD Projekt Red Foto: CD Projekt Red

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář