Cyberpunk 2077 aktuálně

Tvůrci hry Cyberpunk 2077, která vychází místo 17. září až 19. listopadu 2020, nám opět přiblížili tuto herní událost roku o něco blíže. Jejich pořad Night City Wire, kterým chtějí až do vydání titulu pravidelně informovat o všech jeho aspektech, přinesl v prvním dílu také zbrusu nový trailer! Představuje se nám v něm zejména technika pro virtuální realitu zvaná Braindance, která najde využití jak při zábavě, tak při vyšetřování. 

Nový trailer nám tak nabízí další pohled do světa, kterého se již nemůžeme dočkat ani v naší redakci. Asi nejzajímavější na tomto videu je, že máme možnost vidět řízení vozovidla a zmiňovanou mechaniku Braindance, která kromě neobvyklých erotických zážitků nabídne také pomoc během vyšetřování. Kromě akcentu na akční prvky ve hře, tak bude Cyberpunk 2077 obsahovat rovněž styl adventury, lehce připomínající pátrání v Zaklínači nebo herního Sherlocka Holmese.

Studio CD Projekt RED zároveň oznámilo, že herní Cyberpunk 2077 ještě doplní také anime seriál Edgerunners, o jehož produkci se postará streamovací platforma Netflix. Všech deset dílů tohoto seriálu je však naplánováno až na rok 2022.

Zdroj: CD Projekt Red Foto: CD Projekt Red

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář