Stalker 2 a Černobyl

Není to tak dlouho, co se objevil první trailer z očekávané hororové akce Stalker 2 a jistě nám dáte za pravdu, že vypadá opravdu skvěle! Diváci jej mohli v premiéře zhlédnout v rámci čtvrteční prezentace Xbox Games Showcase, zaměřené především na ukázky her od studií společnosti Microsoft. 

Pokračování úspěšné značky přinese obrovský otevřený svět a nelineární příběh, který budete moci zakončit různými způsoby. Podstatné proto budou také vaše volby a rozhodování, které ovlivní herní svět. Jak je z následujícího videa zřejmé, tím největším tahákem bude také grafika s ponurou atmosférou, kde nebudou chybět mutanti a různé anomálie.

Stalker 2 ovšem vyjde pouze na PC a Xbox Series X, takže ostatní platformy mají smůlu. Pro majitele Xboxu je zcela jistě dobrou zprávou, že hra bude součástí předplatného Xbox Game Pass a to ihned po vydání. Datum zatím ještě nebylo stanoveno, ale s ohledem na oznámení o dostupnosti na konzoli Xbox Series X je pravděpodobné, že se v nejbližší době bohužel nedočkáme. Od původního Stalkeru s podtitulem Shadow of Chernobyl přitom uplynulo již dlouhých 13 let! 

Hráli jste první díl? Jak na něj vzpomínáte? Napište nám do komentářů pod článkem, Váš názor nás zajímá!

Zdroj: vlastní Foto: Stalker 2, youtube.com

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 5 / 5. Celkem hlasů: 1

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář