Nejlevnější WoW předplatné

World Of Warcraft (WoW) je sice do dvacátého levelu zdarma, ale pokud si chcete hru vyzkoušet i na dalších úrovních, je potřeba zakoupit herní čas. S příchodem free-to-play (F2P) her se může zdát, že předplatné za hraní je přežitek. A to i přesto, že F2P tituly mohou na tzv. mikro transakcích vytahat náruživému pařanovi z peněženky daleko více, než je např. platba za měsíc ve WoWku.

Začátek letošních prázdnin mi přinesl herní chutě na nějaký MMO titul, který jsem již v minulosti hrával aktivněji nebo jen zkusmo. Kdysi jsem zkoušel Aion a teď mi stačilo pár hodin, abych pochopil, že tudy cesta nevede. Vrátil jsem se tedy ke klasice: Lord Of The Rings Online (LOTRO), ale také jsem nezaznamenal příliš velké nadšení. Navíc je špatně optimalizované LOTRO na mém notebooku místy nehratelné. A tak jsem dal do třetice šanci WoWku, i když nejprve pouze na českém free serveru Twinstar.

“Freečko” není špatné a přestože má občas lagy a bugy u questů, asi nejvíce mi nevyhovovala komunita krajanů. Zkrátka samá drzá děcka (výjimky by se asi našly) a spoustu SPAMu v chatu. Vzpomněl jsem si, že mám ještě nainstalovaný oficiální Battle.net s WoWkem a začal hledat nejvýhodnější předplatné. Nakonec jsem se rozhodl pro 60ti denní hrací kartu. Ta se dá totiž sehnat (v podobě digitálního klíče) již za 585,- Kč. Zapomeňte však na české e-shopy nebo placení přímo Blizzardu!

Na stránce obchodu Instant Gaming je cena automaticky přepočítána z eura na české koruny a mohu potvrdit, že se mi z účtu, bez dalších poplatků, strhla přesně uvedená částka. Platit je možné kartou, prostřednictvím PayPal nebo dalšími, pro mě méně známými službami. 60 dnů ve WoWku tak znamená 9,75,- Kč za den a to už nezní tak hrozivě. Až do začátku září si tak budu moci s WoWkem hrát, dokud nás brigáda, dovolená nebo výpadek proudu nerozdělí!

Zdroj: vlastní Foto: web screen

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář