The Elder Scrolls Online: Greymoor


Skvělé MMORPG hře The Elder Scrolls Online se na našich stránkách věnujeme pravidelně a považujeme ji za nejlepší ve své kategorii a žánru. Není tedy divu, že se naše pozornost v posledních dnech zaměřila také na oznámení nového DLC s názvem Greymoor, které na PC dorazí 18. května a na konzole 2. června. Na co se můžeme těšit? Prozradíme v tomto příspěvku! 

Pokud jste hráli Skyrim a líbila se vám zasněžená příroda, budete mít z nového rozšíření pravděpodobně velkou radost. Ostatně doposud jsme si sněhu užili pouze v Eastmarch, kde se pravidelně koná také zimní event. Většina zbývajících lokací je zalitá sluncem a tak je další chladné prostředí bezesporu vítáno!

Navíc mám z následujícího traileru dojem, jako bych se vrátil “za Zeď” v seriálu Hra o trůny

“Temné srdce Skyrimu tluče z hlubin The Elder Scrolls Online: Greymoor. Vrhněte se na průzkum zmrzlého a hornatého západního Skyrimu, objevujte rozlehlé a nebezpečné podzemní lokace Blackreach a postavte se mocným silám v doposud nejtemnějším příběhu ságy The Elder Scrolls.

Kapitola Greymoor přinese gotický a drsný hlavní příběh i vedlejší úkoly, nové open-world eventy pro skupiny hráčů, nový masivní trial Kyne’s Aegis pro až 12 hráčů, nový herní systém Antiquities (cestujte napříč Tamrielem a objevujte dávno ztracené a vzácné artefakty zpřístupňující mocné vybavení a odměny pro všechny typy hráčů) a mnohem více. S více než 30 hodinami nového hlavního příběhu přináší kapitola Greymoor zcela nový ESO zážitek, který ohromí jak veterány série, tak nové hráče.”

Tolik z oficiálního popisu velmi dobře vypadajícího rozšíření, které si nenecháme ujít ani v naší redakci! Tento obrázek navíc prozrazuje, že se podíváme do města zvaného Samota (v originále Solitude) a pravděpodobně budeme nacházet i další místa, která dobře známé právě z pátého dílu Elder Scrolls: Skyrimu! Už teď se na tu nostalgii opravdu těším! 

A co vy? Zkusili jste někdy The Elder Scrolls Online a jak se vám líbí? Nebo snad hrajete pravidelně a na Greymoor se těšíte? Sdílejte své zkušenosti v komentářích pod článkem nebo pomocí záznamníku naší čtenářské linky!

Zdroj: Bethesda, vlastní Foto: Bethesda

Jak se ti líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Komentujte

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaš