Vigor – Free-To-Play je tu!


Česká společnost Bohemia Interactive, která byla založena bratry Markem a Ondřejem Španělovými již v roce 1999, se poprvé představila hrou Operace Flashpoint, kterou si možná někteří budete, stejně jako já, pamatovat. Není tajemstvím, že na jejím základě byl, pro vojenské účely v USA, Austrálii a některých dalších zemí, vytvořen taktický simulátor Virtual Battlespace Systems 1. A to rozhodně není vše!

Armádní simulátor ARMA, který se před třemi lety dokonce objevil také na mobilních platformách iOS a Android, si zřejmě také vybavíte (první Arma Assault vychází v roce 2006). Delší dobu se pak vývojáři věnovali survival akci DayZ pro PC, PlayStatin 4 a Xbox One.

Už nějaký čas si mohli majitelé Xboxu One zahrát preview-verzi nejnovějšího titulu s názvem Vigor. Její cena (preview verze) ovšem byla 569,- Kč, což vzhledem ke skutečnosti, že hra je od včerejška dostupná jako free-to-play, byla investice jen pro ty opravdu nejzvědavější jedince.

Nedávno jsme si Vigora vyzkoušeli také v redakci. Od 8. do 11. srpna totiž probíhal FREE WEEKEND a NAŠE VIDEO NAJDETE ZDE„Během Free Weekendu bychom rádi ve hře přivítali nové hráče, kteří nám pomohou otestovat nedávno přidané funkce, stabilitu serverů a vylepšení, které do hry Vigor dorazily s Updatem 0.9: Aid. Oceníme také jakoukoliv zpětnou vazbu od našich Outlanderů, kteří nám již teď pomáhají zlepšovat herní zážitek,” píše se v tiskové zprávě studia Bohemia Interactive. 

Na Vigora rozhodně v nejbližší době nezanevřu, nejen proto, že jsem si Free Weekend užil, ale samozřejmě také z toho důvodu, že se jedná o český produkt! Sledujte naše stránky a nenechte si ujít případné další příspěvky na toto téma! 

Už jste Vigora zkusili? Jak se vám hrál? Napište své dojmy pod článek do komentářů! 

Zdroj: Bohemia Interactive, vlastní Foto: Bohemia Interactive

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář