Watch Dogs Legion vyjde 6. března 2020

Recenzi na druhý díl skvělé městské akce Watch Dogs jsem v květnu 2017 publikoval na tomto místě. Ubisoft na letošní herní konferenci E3 prezentoval nový díl: Watch Dogs Legion! Diváky a herní novináře zaujal nejen grafickým zpracováním, ale především velmi netradičním konceptem, ve kterém hráč může ovládat libovolnou postavu londýnské metropole! 

Opět bychom se měli dočkat klasických herních mechanismů – ovládání technologií na dálku, hackování atd. Hra se bude tentokrát odehrávat v Londýně, který je ovšem v hluboké společenské krizi. Režim utlačuje obyvatele, separuje lidi od jejich rodin a kdo se rozhodne vzdorovat, je zlikvidován.

V sérii Watch Dogs jsme se pokaždé postavili proti mocným a snažili se je dohnat k zodpovědnosti za jejich skutky. Hlavní postavu přitom doprovázela partička osobitých pomocníků, kteří měli v příběhu také nějakou roli. Nové pokračování nabídne revoluční změnu, kdy již nebudeme hrát za jednoho hlavního hrdinu, ani za skupinu jeho kamarádů, ale přímo za celé hnutí odporu. Z hackerské komunity se stala politická síla, hledající podporu napříč společností. 

Watch Dogs Legion vychází 6. března 2020! Vypadá to, že začátek příštího roku bude na zajímavé herní tituly opravdu bohatý! 

Zdroj: Ubisoft, E3, iDnes.cz, vlastní Foto: repro YouTube, Ubisoft

Jak se ti líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: / 5. Celkem hlasů:

Zatím nikdo nehodnotil.

Komentujte

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaš