World of Warcraft Classic pre-launch test

Od 27. srpna 2019 budou mít hardcore fanoušci hry World of Warcraft učiněné žně! Vyjde totiž “klasická edice” tohoto legendárního MMORPG titulu, která sice hráče vrátí o mnoho let zpátky, přesto v novějším kabátu. Rekonstrukce původní hry bez všech expanzí bude bezpochyby nostalgickým návratem pro každého, kdo si “WoWko” pamatuje v jeho začátcích. 

Herní komunita po něčem podobném prahne již delší dobu a to zejména díky velkému zjednodušení hry s přibývajícím časem i novými DLC. Teď se konečně můžete těšit na zcela jiný zážitek. Zapomeňte na pet-battles a podobné dětské kratochvíle a soustřeďte se na první instance jako třeba Molten Core, Onyxia či Maraudon

Už ve čtvrtek 8. srpna (od 20:00) startuje oficiální pre-launch test, který vyžaduje aktivní předplatné a potrvá až do následujícího dne. Vývojáři dokonce žádají, aby hráči zatížili servery hlavně v době od 20:00 do 22:00 hodin, kdy budou situaci bedlivě monitorovat. Blizzard by tak rád předešel větším problémům během hlavního spuštění hry.

Maximální úroveň, které půjde v tomto testu dosáhnout, bude level 15. Instalaci můžete dokonce stahovat už v těchto dnech – po spuštění klienta Battle.net zvolíte World of Warcraft a u položky Version vyberete World of Warcraft Classic. Potvrdíte tlačítkem Install a můžete se začít těšit!

Zajásat mohou také majitelé slabších PC, protože minimální hardwarová konfigurace pro spuštění hry je nižší, než vyžadují nejnovější expanze (Battle for Azeroth). Instalace by také měla zabrat méně místa než původní verze hry 1.12! 

Minimální nároky:

OS: Win 7 64-bit
Procesor: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
Grafika: GeForce 8800 GT 512 MB / Radeon HD 4850 512 MB / Intel HD Graphics 4000
Paměť: 2 GB RAM (4 GB u integrovaných grafik jako Intel HD Graphics)
Místo na disku: 5 GB 
Rozlišení: minimálně 1024 x 768

A co vy? Zahrajete si World of Warcraft Classic? Napište svůj názor pod článek do komentářů! 

Zdroj: Blizzard, vlastní Foto: USgamer, Blizzard

Jak se ti líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: / 5. Celkem hlasů:

Zatím nikdo nehodnotil.

Komentujte

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaš