Prague Kemp Letňany 2020

Deset týdnů zábavy, umění, hvězdných vystoupení i interaktivní zábavy pro celou rodinu. To je unikátní projekt, který začíná již zítra PRAGUE KEMP LETŇANY! Do výstaviště PVA EXPO PRAHA přinese nabitý program od 13. června do 21. srpna. Premiérový ročník propojí široké spektrum uměleckých činností a žánrů v jeden celek a nabídne návštěvníkům komplexní letní koktejl vystoupení, událostí, aktivit a eventů.

V areálu letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA se budou po téměř celé léto odehrávat živá vystoupení hudebníků, divadelních souborů, ale například také debaty a setkání se zajímavými osobnostmi. V programu PRAGUE KEMP LETŇANY nebudou chybět filmová promítání, akce pro rodiny s dětmi, sportovní události a mnoho dalších atraktivních aktivit. “Tento projekt umělcům zároveň vytvoří ucelené profesionální zázemí a podmínky pro představení svého umění a tvorby širokému obecenstvu a umožní jim pravidelné setkávání s fanoušky,” řekla manažerka projektu Miroslava Melcrová.

V rámci programu se v Letňanech představí hvězdná jména. Již během měsíce června vystoupí například skupina Olympic, která poprvé představí nového člena kapely, klávesistu Pavla Březinu. Návštěvníci se mohou těšit také na Adama Mišíka, Vladivojnu La Chia, Arakain, Petra Koláře s kapelou, Jamese Colea nebo kapelu Botox. Podrobný program najdete na této stránce.

Návštěvníci si mohou koupit vstupenky na jednotlivé akce již nyní ve zvýhodněném online předprodeji, případně na místě. Akce si mohou vychutnat zájemci také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na tomto místě.

Zdroj: web projektu Foto: Prague Kemp

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář