Hudební ceny Evropy 2

21. března 2019 se v pražském Forum Karlín podávala show: Hudební ceny Evropy 2! Držím se hesla: “Jaké si to uděláš, takové to máš” a pravdou zůstává, že nepřestávám překvapovat sama sebe. Po týdnu nekončícího horečnatého pekla jsem zcela neplánovaně vyrazila na velmi dlouho propagovanou událost. Pro mé milé překvapení to byla jedna z mála akcí, která nebyla vyprodaná, dalo se dýchat a bez problémů a ostrých loktů jsem se dostala do prvních řad.

Pro letité nadšence Evropy 2 to byl neskutečný zážitek, protože přišli všichni, ano všichni! Jen Tomášova máma to nestihla, ale ta poslala zcela ospravedlňující vzkaz, tak třeba příští rok cestou nezabloudí! 😀 Dalším milým překvapením byli The Rasmus. Takhle sympatického a pokorného zpěváka jsem dlouho neviděla a i když jsem nad jejich říjnovým koncertem váhala, tak teď vím, že pro tuhle dávku energie, si ráda zajdu! 🙂 Jistotou byli Chinaski, které jsem i po těch xx jejich koncertech, měla možnost poprvé v životě vidět takhle blízko a kluci – díky, byl to fajn večer! Příště se zase uvidíme z ohromné dálky! 😀

P. S. @e2cz zasloužíte si velké díky za to, že jste tam byli všichni a člověk měl šanci taky osobně vidět ke komu který hlas patří. Celý program byl vtipný, měl drive a jeho pojetí mě nepřestávalo od první chvíle bavit! Byl to večer plný pohody a příjemné zábavy, takže za rok ahoj a ještě jednou všechno nejlepší!

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

Jak se ti líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Komentujte

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaš