Ladná Čeladná 2019

Dnes začíná již 5. ročník festivalu Ladná Čeladná, který až do 3. srpna 2019 nabídne kvalitní hudební program a především hodně zábavy pro děti! Připraveno bude např. sportovní stanoviště spolku Pohybová všestrannost, z.s., kde mohou vaše ratolesti dovádět díky všestranné sportovní dráze za asistence aprobovaných trenérů.

Za pozornost, kromě zajímavého hudebního doprovodu (viz program níže), stojí také prezentace firmy MINDOK, která se věnuje deskovým hrám. Těšit se můžete na tituly z populární řady SMART pro jednoho hráče a dále na “…postřehové a paměťové hry, u kterých si vyzkoušíte svou rychlost i bystrost, nebo na vědomostní a párty hry jako Desítka nebo Krycí jména. Pro zvídavé tady máme řadu 50 přírodních expedic, u nichž se něco dozvíte a zároveň se skvěle pobavíte….

Celý program:

V sobotu 3. srpna vystoupí Thom Artway. Jeho skladba Chasing The Wires je duetem se zpěvačkou Lenny a v tomto novém videoklipu si kromě pěvecké dvojice zahrála i řada českých influencerů, například Kovy, A Cup of Style, Bé Há, Smusa a další…

Já se ovšem nejvíce těším na Tata Bojs, kteří zahrají 3. srpna od 21 hod.! Festival můžete sledovat také na oficiální Facebook stránce – odkaz zde.

Zdroj: web + FB festivalu, vlastní Foto: web + FB festivalu, Pixabay.com

Jak se ti líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: / 5. Celkem hlasů:

Komentujte

Pro přidání komentáře se nejprve přihlaš