Bestie burdenské 1

V úterý 23. června vyšla nová komiksová kniha Bestie burdenské 1: Historky z psíšeří. Najdeme zde černou magii, žabí démony a zombie z přejetých psů, které se postarají o rozruch ve zdánlivě klidném předměstí, jehož lidští obyvatelé nic netuší o skrytém nebezpečí. Město Burden Hill tak musí chránit smečka statečných psů a jeden podivný kocour! 

Oceňovaní komiksoví tvůrci Evan Dorkin a Jill Thompsonová spojili své síly, aby nabídli čtenářům sbírku příběhů o nezvyklých psích hrdinech. První čtyři kapitoly byly původně publikovány jako povídky v antolo­giích nakladatelství Dark Horse a Dorkin s Thompsonovou za ně získali prestižní cenu Willa Eisnera za nejlepší povídku a nejlepší kresbu. Kniha Bestie burdenské: Historky z psíšeří obsahuje kromě těchto čtyř navazujících minipovídek také první čtyři sešity oficiální série.

Jak se z následující ukázky (pro zvětšení klikněte na obrázek) můžete přesvědčit, čeká na vás dobrodružství spojující horor a záhady s humorem, který si vás získá a zároveň může i trochu děsit! 

Tuto comicsovou knížku můžete do 7. července pořídit přímo v eshopu vydavatele ze zvýhodněnou cenu 419,- Kč! Tento týden ještě vyšlo pokračování sbírky povídek komiksových adaptací o Conanovi – Conan 6: Nergalova paže o které píšeme zde

Máte rádi komiksy? Jaký jste četli naposledy? A co si myslíte o této novince? Napište nám do komentářů pod článkem, Váš názor nás zajímá! 

Zdroj: Comicscentrum.cz Foto: Comicscentrum.cz

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář