Zaklínač 1. řada

Už v době, kdy společnost Netflix oznámila přípravu televizního seriálu Zaklínač, se zaktivovali  všichni milovníci této fantasy ságy Andrzeje Sapkowského a začali se předhánět v nápadech a představách – jak by měl Geralt z Rivie přesně vypadat, jakou herečku vybrat pro půvabnou čarodějnici Yennefer nebo princeznu Ciri. 

Každý měl nějakou vizi, která se podobala jeho čtenářskému nebo hernímu zážitku. Zaklínač má totiž v herní sérii, zejména v posledním dílu, od knižní předlohy odlišnou podobu. Ale nepatřím k těm, kteří by tento rozdíl vnímali negativně. Prostě si vývojáři upravili hlavního hrdinu k obrazu svému a těžko jim to vyčítat. Ostatně moje zkušenost se Zaklínačem je spojena spíše s herním zpracováním, protože přečteno mám pouze několik povídek. Já vím, je to škoda, ale určitě se k tomuto dílu ještě v budoucnu dostanu!

Seriál The Witcher tedy nebudu posuzovat z pohledu literární zkušenosti, ale především té herní, neboť jsem všechny díly odehrál doslova jedním zatajeným dechem. A že mi ve třetím Zaklínači ještě trčí několik nesplněných vedlejších úkolů považuji za třešničku na dortu, kterou  odmítám sníst, protože pak už bude mému putování hrou definitivně konec. A já se toho nádherného světa ještě definitivně vzdát nechci! 

Celý obsah této stránky je určen pouze pro předplatitele s příslušným typem předplatného. 

Omlouváme se, ale k této stránce aktuálně nemáte přístup. Co může být špatně? 

  1. Nejste přihlášen(a)
  2. Nemáte aktivní předplatné, které obsahuje přístup do tohoto příspěvku

Přihlášení: