Streaming tipy – červenec 2022

Streamovací služby jako jsou Netflix, HBO Max, Prime video, AppleTV+ a od června 2022 také Disney+ (náš článek zde), mají na českém trhu své místo. Ať už využíváte kteroukoliv z nich, náš pravidelný výběr těch nejzajímavějších filmů a seriálů pro aktuální měsíc je tu pro vás!

Nechte se inspirovat následujícím přehledem, jehož součástí jsou také nejnovější trailery k uvedeným titulům. 

Viděli jste již některý z filmů či seriálů, nebo máte tip na jiný? Nezapomeňte se o to podělit v komentářích pod článkem! 

Doufám, že si tento pravidelný seriál nenecháte na našich stránkách ujít a snad bude můj výběr pro řadu čtenářů nebo posluchačů trochu inspirativní! 

WESTWORLD OD 26.6.2022 | SCI-FI | 4.S8E

Seriál inspirovaný stejnojmenným filmem z roku 1973, který napsal a natočil Michael Crichton, pojednává o futuristickém zábavním parku obydleném robotickými bytostmi. Vítejte ve Westworldu! Poznejte svět, který uspokojí všechny vaše touhy… Dramatický seriál z produkce HBO je temnou odyseou, která nás zavede do počátku umělého vědomí a evoluce hříchu.

Westworld nám představí svět, kde se protíná blízká budoucnost s minulostí, s níž se dá dle představivosti manipulovat. Svět, ve kterém lze splnit každou lidskou touhu, ať už ušlechtilou, nebo zvrhlou. Seriál se 26. června zvrhl do čtvrté řady, která nabídne 8 nových dílů!

NA SEZNAMU SMRTI OD 1.7.2022 | AKČNÍ | 1.S8E

Seriál Na seznamu smrti sleduje Jamese Reece (Chris Pratt) potom, co jeho četa Navy SEALs během riskantní tajné mise padne do léčky.

Reece se vrátí domů k rodině s rozpornými vzpomínkami na tuto událost a vyrovnává se s pocity viny. Když však vyjdou najevo nové skutečnosti, Reece zjistí, že po něm jdou temné síly a ohrožují nejen jeho život, ale i životy těch, které miluje. 

VOLAVKA OD 8. 7. 2022 | DRAMA | 1.S6E

Jimmy Keene si začíná odpykávat desetiletý trest ve vězení, ale dostane úžasnou nabídku. Pokud se mu podaří získat přiznání Larryho Halla, podezřelého z několika vražd, bude propuštěn na svobodu. Splnit tento úkol však bude životní výzvou.

Toto vězeňské drama vypadá velmi nadějně!

MOŘSKÁ PŘÍŠERA OD 8.7.2022 | ANIMOVANÉ | 115min

Animovaný snímek o námořníkovi Jacobovi, který se s malou holčičkou snaží přežít na ostrově plném všemožných příšer.

Nejnovější dobrodružství od tvůrců Velká šestka a Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa.

RESIDENT EVIL: LÉK OD 14.7.2022 | HOROR | 1.S8E

Skoro tři desetiletí po objevu viru T dojde k epidemii, která odhalí temná tajemství Umbrella Corporation. Jedná se o první hraný seriál ze slavného videoherního univerza Resident Evil.

V minulosti nedopadly pokusy o filmové či seriálové zpracování tohoto světa příliš dobře, takže nezbývá než doufat, že budou mít tvůrci tentokrát větší úspěch! 

TRYING OD 22.7.2022 | KOMEDIE | 4.S

Jediné, po čem Nikki a Jason touží, je dítě. To ovšem mít nemůžou. Rozhodnou se tedy pro adopci. Usoudí adopční komise, že jsou připraveni být rodiči, i když mají hrozné přátele, šílené rodiny a naprosto chaotický život?

Nové díly tohoto britského komediálního seriálu se na AppleTV+ objeví od 22. července!

Zdroj: vlastní, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, AppleTV+ Foto: AppleTV+

2 thoughts on “Streaming tipy – červenec 2022

Napsat komentář

YouTube player