Streaming tipy – leden 2023

Streamovací služby jako jsou Netflix, HBO Max, Prime video, AppleTV+ a od června 2022 také Disney+ (náš článek zde), mají na českém trhu své místo. Ať už využíváte kteroukoliv z nich, náš pravidelný výběr těch nejzajímavějších filmů a seriálů pro aktuální měsíc je tu pro vás!

Nechte se inspirovat následujícím přehledem, jehož součástí jsou také nejnovější trailery k uvedeným titulům. 

Viděli jste již některý z filmů či seriálů, nebo máte tip na jiný? Nezapomeňte se o to podělit v komentářích pod článkem! 

Doufám, že si tento pravidelný seriál nenecháte na našich stránkách ujít a snad bude můj výběr pro řadu čtenářů nebo posluchačů trochu inspirativní!

KODAŇSKÝ KOVBOJ OD 5.1.2023 | KRIMI | 1.S6E

V tomto napínavém noirovém seriálu odehrávajícím se v šesti epizodách sledujeme záhadnou mladou hrdinku Miu (Angela Bundalovic). Po celoživotním otroctví a na pokraji nového začátku prochází zlověstnou krajinou kodaňského zločineckého podsvětí.

Při hledání spravedlnosti a pomsty se setkává se svou nemesis, Rakel. Když se společně vydají na odyseu, tak na ně čeká i jistá dávka mysteriózního nadpřirozena. Minulost nakonec transformuje a definuje jejich budoucnost, protože obě ženy zjistí, že nejsou samy, ale že je jich mnoho. 

VIKINGOVÉ: VALHALLA OD 12.1.2023 | HISTORICKÉ | 2.S16E

Ragnar Lothbrok je dávno mrtev a nastala nová éra vikingů. Tentokrát se hlavními protagonisty stávají Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter, Harald Hardrada a normanský vládce Vilém Dobyvatel.

Tito muži a ženy budou bojovat o život ve světě, který se nezastavitelně mění.

VELKÝ LOV OD 13.1. 2023 | DRAMA | 2.S9E

Velký lov sleduje svérázný tým lovců nacistů, kteří roku 1977 zjistí, že jich do USA uprchly stovky. Proto udělají to, co by podnikla každá parta bdělých drsňáků.

Vydají se na krvavou cestu odplaty a spravedlnosti. Brzy ale odhalí rozsáhlé spiknutí a závodí s časem, aby zhatili nové nacistické plány na genocidu.

SERVANT OD 13.1.2023 | HOROR | 4.S10E

Když manželé Dorothy (Lauren Ambrose) a Sean (Toby Kebbell) nečekaně přijdou o svého malého chlapečka Jericho, nesou to různě. Sean se snaží pracovat a Dorothy, neschopná se srovnat se smrtí svého syna, si pořídí panenku, která jí má syna nahradit.

Aby toho nebylo málo, tak si pár najme na hlídání mladou chůvu (Nell Tiger Free). Jenže chůva není jen tak normální chůva…

LEGENDA JMÉNEM VOX MACHINA OD 20.1.2023 | ANIME | 2.S12E

Je to drsná parta ztracených existencí, z nichž se stali nájemní žoldnéři. Vox Machina se zajímá spíš o snadný výdělek a levné pivo než o ochranu země.

Když však království ohrožuje zlo, naše divoká parta si uvědomí, že jedině oni jsou schopni znovu nastolit spravedlnost. Co začalo jako jednoduchá fuška, je nyní příběhem o původu nejnovějších hrdinů Exandrie.

TERAPIE PRAVDOU OD 27.1.2023 | DRAMEDY | 1.S10E

Seriál sleduje truchlícího terapeuta, který začne porušovat pravidla a říká svým klientům přesně to, co si myslí.

Ignoruje své vzdělání a etické zásady a zjišťuje, že provádí obrovské a bouřlivé změny v životech lidí… včetně svého vlastního.

Zdroj: vlastní, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, AppleTV+ Foto: AppleTV+

2 thoughts on “Streaming tipy – leden 2023

    1. Servant je náhodu boží! 😀 Má takový hodně specifický způsob humoru, trochu bizárek, ale užil jsem si každou řadu! 😀

Napsat komentář

YouTube player