Streaming tipy – listopad 2022

Streamovací služby jako jsou Netflix, HBO Max, Prime video, AppleTV+ a od června 2022 také Disney+ (náš článek zde), mají na českém trhu své místo. Ať už využíváte kteroukoliv z nich, náš pravidelný výběr těch nejzajímavějších filmů a seriálů pro aktuální měsíc je tu pro vás!

Nechte se inspirovat následujícím přehledem, jehož součástí jsou také nejnovější trailery k uvedeným titulům. 

Viděli jste již některý z filmů či seriálů, nebo máte tip na jiný? Nezapomeňte se o to podělit v komentářích pod článkem! 

Doufám, že si tento pravidelný seriál nenecháte na našich stránkách ujít a snad bude můj výběr pro řadu čtenářů nebo posluchačů trochu inspirativní! 

MANIFEST OD 4.11.2022 | DRAMA, SCI-FI | 4.S20E

Když let číslo 828 společnosti Montego bezpečně přistál po turbulentním, leč rutinním letu, posádce a pasažérům spadl kámen ze srdce. Přesto však v průběhu těch několika hodin v letadle uběhlo na světě pět let a přátelé, rodiny i kolegové cestujících dávno oplakali jejich ztrátu, vzdali se naděje a posunuli se v životě dál. Zatímco stanou tváří v tvář nemožnému, všichni teď dostanou druhou šanci.

Jakmile však jejich nová realita získá jasnější obrysy, objeví se daleko větší záhada a někteří z pasažérů si brzy uvědomí, že jsou možná předurčeni k mnohem významnějším věcem, než si kdy vůbec dokázali představit. Tvůrci Robert Zemeckis, Jack Rapke a Jeff Rake zvou diváky na nečekanou a emocemi nabitou výpravu do světa založeného na naději, odvaze a osudu.

POBŘEŽÍ MOSKYTŮ OD 4.11.2022 | DRAMA | 2.S17E

Pobřeží moskytů, loňská novinka od Applu, se 4. listopadu vrací se svou druhou sérií. V traileru níže se můžete letmo seznámit s tím, co rodinu Foxovu čeká v guatemalské džungli. 

Brilantní vynálezce a tvrdohlavý idealista se se svou rodinou vypraví na nebezpečnou cestu Mexikem, aby utekli vládě Spojených států a našli bezpečí.

KORUNA OD 9.11. 2022 | HISTORICKÉ | 5.S10E

Seriál mapující život královny Alžběty II. od její korunovace v roce 1952, přes složitá rozhodnutí v podobě války na Falklandách a jmenování Margaret Thatcher do funkce ministerské předsedkyně až po současnost.

VÁLEČNÁ JEPTIŠKA OD 10.11.2022 | FANTASY | 2.S11E

Osiřelá dospívající dívka se probudí v márnici a zjistí, že má nové superschopnosti. Stává se z ní vyvolená nositelka svatozáře tajné sekty jeptišek, které loví démony.

Ujetý námět podle komiksové předlohy, který se nebojí své béčkovosti. Naopak ji přijímá plnými doušky spolu s krví, násilím a hláškami. Lokněte si taky.

MYTHIC QUEST OD 11.11.2022 | KOMEDIE | 3.S11E

Konečně seriál z herního prostředí! Seznamte se s týmem, který vytvořil největší multiplayerovou videohru všech dob. Na pracovišti, kde se budují nové světy, rodí se hrdinové a vznikají legendy, se ty nejtěžší boje nesvádějí ve hře, ale v kanceláři. 

Ale pokud hry nehrajete, klidně se koukejte, většinu vtipů pochopí i nehráči. Také jde o jeden z mála seriálů, který reflektuje epidemii Covidu-19.

SMRT NÁS SPOJÍ OD 17.11.2022 | DRAMEDY | 3.S10E

Zoufalá vdova, která pátrá po řidičovi co jí zabil manžela, se skamarádí s excentrickou optimistkou.

Místy velmi upřímná, ale místy také velmi černá komedie, která nadchne skvělými hereckými výkony a překvapivými zvraty.

Zdroj: vlastní, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, AppleTV+ Foto: AppleTV+

3 thoughts on “Streaming tipy – listopad 2022

    1. Souhlasím, ačkoliv se mi zdá ten rozjed dvojky trochu slabší… 🙂

Napsat komentář

YouTube player