KVÍZ: Teorie velkého třesku 3

Americký sitcom ze světa mladých fyziků The Big Bang Theory je v naší redakci stejně populární jako třeba britský Red Dwarf! Čas od času vám proto v této rubrice nabídneme kvíz zaměřený na některý z těchto (ale i jiných) seriálů. Máte rádi Teorii velkého třesku? Která série vám nejvíce utkvěla v paměti? Nebo snad máte nějaký oblíbený díl? Napište do komentářů!

Po dokončení kvízu můžete zanechat svůj výsledek v žebříčku hodnocení. Přihlášeným uživatelům se body zapisují automaticky. Ještě nemáte registraci? Klikněte zde!

15 otázek

Žebříček: Teorie velkého třesku #03

maximum z 15 bodů
UmístěníJménoVloženo dneBodyVýsledek
Tabulka se načítá
Žádná data

O seriálu

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. [oficiální text distributora]

Teorie velkého třesku si dělá legraci z jejich osobního života, stejně tak z nerdovské subkultury současné americké mládeže, a staví je do opozice k obyčejným lidem, kteří jsou vykreslováni jako hloupí, leč šťastní a sociálně naplnění jedinci.

Seriál tvoří a produkují Chuck Lorre a Bill Prady, pilotní díl režíroval James Burrows. Měl premiéru 24. září 2007 na CBS, vysílá se také v Kanadě na stanici CTV, Indii na Zee Cafe, v Latinské Americe na Warner Channel, ve Velké Británii na Channel 4, v Austrálii na Nine Network a v České republice jej vysílají na programu Prima Cool od 7. dubna 2009. Nejnovější je 11. série jejíž první epizoda nese název ‘ The Proposal Proposal”. V česku měla premiéru 8. ledna 2018. [Wikipedie] – celý text

Zdroj: vlastní Foto: HBO, Magic Box

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář