A life online less ordinary

Kde jsou ty doby, kdy jsem měla čas bezmyšlenkovitě brouzdat na sociálních sítích, začíst se do jakéhokoliv příspěvku a komentovat kdeco. Teď mi čas dovoluje jen sem tam něco lajknout, do komentářů se nepouštím a k Vánocům popřeji přátelům formou Gifu. Možná jsem se jen „sociálně“ vyčerpala, možná nemám nic přínosného k sdělení. Hlavním důvodem je ale fakt, že mě nebaví trávit svůj život 100% online.

Objektivní skutečnost nás k online životu ale dohnala. Výuka, kurzy, konference, pracovní schůzky, cvičení, divadelní představení, koncerty – to vše nyní probíhá online na internetu. Zaplať pánbůh alespoň za tuto variantu přenosu. Je to možnost, jak pokračovat v nelehké době dál. Ač tato forma nikdy nemůže plně nahradit metodu face to face, buďme za ni rádi.

Například využití online hodin v rámci distanční výuky je neustále omíláno a hodnoceno z nejrůznějších hledisek. A někdy neoprávněně také kritizováno. Jsem zastáncem tradiční prezenční výuky, ale když není zbytí, blahořečím možnost výuku svým žákům zprostředkovávat online. A smekám před tvůrci platforem, které tuto formu umožňují. Ač jsou vystaveni také někdy oprávněné kritice.

Celý obsah této stránky je určen pouze pro předplatitele s příslušným typem předplatného. 

Omlouváme se, ale k této stránce aktuálně nemáte přístup. Co může být špatně? 

  1. Nejste přihlášen(a)
  2. Nemáte aktivní předplatné, které obsahuje přístup do tohoto příspěvku

Přihlášení: