Cat S62 Pro – vydrží skoro všechno!

Pokud se pohybujete v náročných podmínkách nebo prostředí, které není bezpečné pro elektroniku, oceníte odolného společníka v podobě mobilního telefonu Cat S62 Pro. Ten nabízí pohodlné ovládání, na které jste zvyklí u jiných mobilních telefonů s operačním systémem Android 10. Dobře čitelný 5,7″ displej s rozlišením 2160×1080 pixelů kryje již z výroby ochranné sklo Gorilla Glass 6. Velkou výhodou displeje S62 Pro je vrstva umožňující bezproblémové ovládání i v případě, že máte mokré ruce, nebo na nich máte dokonce rukavice.

Displej je mírně zapuštěný pod úroveň pevného hliníkového rámu, takže je při pádu chráněn nejen sklem ale i vystupující konstrukcí rámu. Díky pogumování a zdrsnění zadní části krytu se telefon velmi dobře drží i v mokrých rukou, záda telefonu jsou také vybavena čtečkou otisků prstu. Na boku telefonu najdete netypicky velké tlačítko – důvodem jeho velikosti je snadná ovladatelnost za každých okolností, na tlačítko můžete namapovat dvě různé libovolné akce (spuštění aplikace nebo vyvolání některé funkce telefonu).

Vzhledem k vyztužené konstrukci telefonu nepřekvapí jeho hmotnost 248 gramů. S62 Pro splňuje parametry krytí IP68, je tedy odolný proti prachu i ponoření do vody, bez poškození odolá pádu na zem z výšky 1,5 metru. K tomu přidává vojenský standard MIL STD-810 G – to mimo jiné znamená, že je odolný proti balistickému šoku a detonacím, vibracím, solné mlze, nevadí mu ani vysoké a nízké teploty.

Čím převyšuje běžně dostupné telefony, je zabudovaná profesionální termokamera od americké společnosti FLIR, která je v modelu S62 Pro zapuštěna do těla a nevystupuje z něj. O přesnost a spolehlivost termokamery se stará senzor Lepton 3.5, jehož citlivost umožňuje kromě klasického měření teploty objektů (například kvůli úniku tepla z budov) měřit i teplotu lidí jako běžným teploměrem – to se na rychlou kontrolu zdraví spolupracovníků v dnešní době hodí. Termokamera se ovládá pomocí předinstalované aplikace MyFLIR a lze kombinovat i obraz z termokamery a klasického fotoaparátu.

Pokud tedy hledáte odolný a zároveň snadno ovladatelný smartphone, S62 Pro je ideální pracovní nástroj do drsnějších podmínek i telefon pro outdoorové aktivity ve volném čase.

Zdroj: catphones.com, promotion.cz Foto: pixabay.com

Napsat komentář

YouTube player