HONOR novinky

Začátkem července se na trh dostává telefon HONOR 9A, který je napájen baterií s neuvěřitelnou kapacitou 5000 mAh a umožňuje až 33 hodin 4G hovorů, 35 hodin přehrávání videa a 37 hodin přehrávání FM rádia! HONOR 9A, který váží pouhých 185 g a má tenký rámeček s tloušťkou pouhých 9,04 mm, vám snadno vydrží celý den a noc na jedno nabití, a vyniká elegantním a ultratenkým designem.

Pokud jde o fotografování, HONOR 9A je vybaven trojitým zadním fotoaparátem, který se skládá z 13MP objektivu, 5MP ultraširokého fotoaparátu a asistenta s hloubkou 2 MP. Můžete si také vychutnat širší zorné pole a větší pohodlí při fotografování obzorů a přirozených panoramat pomocí super širokoúhlé kamery 120°. Přední 8MP fotoaparát, umístěný v 6,30palcovém Dewdrop Fullview displeji, umožňuje vytvářet perfektní selfie kdykoli a kdekoli. Díky podpoře 3 GB RAM a 64 GB úložišti, které lze rozšířit pomocí microSD karty (až na 512 GB), mohou uživatelé snadno ukládat spousty fotografií a videí, aniž by museli přenášet soubory do počítače nebo na přenosný pevný disk.

HONOR 9A, který běží na operačním systému Android 10, se dodává s galerií aplikací Huawei, které uživatelům nabízí široké spektrum služeb. Uživatelé si také mohou vychutnat nejlepší software s nejnovější nadstavbou Magic UI 3.1.

Ať už pracujete na dálku nebo jste v kanceláři, HONOR MagicBook 14 je ideální pro uskutečnění vašich nápadů. HONOR MagicBook 14 má operační paměť RAM 8 + 256 GB, obsahuje HONOR Magic-link 2.0 pro bezproblémový multitasking mezi všemi vašimi zařízeními a je vybaven šikovnou vyskakovací webovou kamerou, která je diskrétně skrytá pod klávesnicí a je ideální pro kreativce na cestách kteří chtějí, aby výkonné zařízení fungovalo a spolupracovalo pružně a efektivně.

Na chytrých hodinkách HONOR MagicWatch 2 máte k dispozici 100 tréninkových režimů pro objevování.

Kromě 15 předinstalovaných tréninkových režimů posiluje HONOR své možnosti při fitness monitoringu přidáním 85 nových přizpůsobených tréninkových režimů, které automaticky detekují šest různých kategorií sportu – extrémní, volný čas, fitness, vodní sporty, míčové hry a zimní sporty. Ať už pěstujete tradiční sporty, nebo dáváte přednost něčemu dobrodružnějšímu, aktualizované chytré hodinky HONOR MagicWatch 2 vás připraví na cokoli komplexním monitorováním, které dokáže sledovat 194 typů dat. Tím vám pomůže zvýšit výkon a motivovat vás, abyste se stali lepší verzí sebe sama.

Zdroj: web produktu Foto: web produktu

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 4 / 5. Celkem hlasů: 1

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář