Nejlepší YouTube downloader

Není to tak dlouho, co jsme si ukázali, jak stahovat hudbu do MP3 ze Spotify, Soundcloud a YouTube. Aplikace AllToMP3 však v poslední době začala mít problémy (zejména u Spotify) a tak jsme museli článek aktualizovat. Dnes se podíváme na další šikovný program, který nabízí stahování videa z YouTube a doufejme, že jeho kvalita a funkčnost se v nejbližší době měnit nebude! 

Stejně jako v případě velkého množství způsobů jak stahovat MP3, existuje celá řada služeb, které nabízejí stahování videa – nejčastěji do formátu MP4. I tentokrát jsme vyzkoušeli několik aplikací a online portálů, nabízejících tuto funkci pro stahování z YouTube. Nejlépe se nám, v kategorii freeware, osvědčil program YouTube Downloader HD!

Aplikace je dostupná pro Windows, MacOS a dokonce i Linux, což jistě ocení majitelé všech těchto operačních systémů. Tento nástroj pro stahování z YouTube je kompletně zdarma a nečíhají na vás žádné skryté reklamy, odkazy, ani nutnost registrace. 

Instalace je jednoduchá, stačí stáhnout soubor z této stránky a zahájit instalování. Jedná se navíc o tzv. “stand-alone” program, takže byste jej měli bez problémů spustit třeba také z USB FLASH nebo externího HDD. 

Pokud to zdroj videa umožňuje, můžete po spuštění aplikace a vložení odkazu z YouTube, zvolit kvalitu výsledného souboru:

Soubor se pak v této kvalitě stáhne do složky, kterou jste pro umístění MP4 nastavili (v našem případě D:\YOUTUBE – viz obrázek výše). Celý proces je znázorněn v dolní části okna a rychlost stahování je závislá na vašem internetovém připojení. 

YouTube Downloader HD umí rozpoznat odkaz ve schránce PC, který rovnou vloží do příslušného pole, takže je vkládání internetové adresy rychlejší. 

STÁHNOUT APLIKACI
(otevře web programu)

Jakou aplikaci na stahování z YouTube používáte vy? Dejte nám vědět do komentářů, nebo napište, jak se vám náš tip osvědčil! 

Zdroj: vlastní Foto: YT Downloader

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 5 / 5. Celkem hlasů: 1

Zatím nikdo nehodnotil.

1 reakce na “Nejlepší YouTube downloader

Napsat komentář