Ufologická organizace spolupracuje s americkou armádou

Ufologickou organizaci To the Stars Academy of Arts & Sciences (dále jen TTSA) pomohl v roce 2017 založit americký zpěvák hudební skupiny Blink-182 – Tom DeLonge, který se této oblasti rozhodl věnovat naplno. Dokonce díky ufologii skupinu také opustil. 

Na veřejnost se před nedávnem dostala informace o tom, že právě tato organizace disponuje vzorky materiálů z neidentifikovatelných létajících předmětů. Alespoň to během rozhovoru pro The New York Times potvrdil člen tohoto ufologického spolku. Zatím však není jasné, o jaký druh předmětů se jedná. Americké námořnictvo přitom letos potvrdilo pravost video záznamů, které zachycují UFO. Některá média proto často spekulují o možné spojitosti s těmito případy. 

Luis Elizondo, zastávající v organizaci funkci ředitele globální bezpečnosti a speciálních programů k tomuto tématu uvedl, že pro účely vědeckých analýz se jeho tým snažil získat “ty nejkvalifikovanější jedince z nejuznávanějších institucí. Tyto vědecké analýzy zahrnují fyzikální analýzu, molekulární a chemickou analýzu a konečně i jadernou analýzu,“ dodal. Se závěry je však velmi opatrný a “O tom, co něco je, nebo co něco není, nakonec budou rozhodovat data,“ prohlásil Elizondo.

TTSA v těchto nech oznámila, že se jí podařilo navázat spolupráci s americkou armádou – přesněji s Combat Capabilities Development Command. Díky tomu by organizace mohla získat potřebné laboratoře, odbornou podporu a odpovídající zdroje, které si další výzkum vyžádá. Armáda by pak mohla využít dostupné poznatky pro vývoj nových technologických řešení. 

Joseph Cannon z United States Army Futures Command spolupráci okomentoval slovy: „Naše partnerství s TTSA slouží jako velmi zajímavý, netradiční zdroj pro nové materiály a transformační technologie pro posílení schopností našeho vojenského pozemního systému.“

Závěrem připomenu, že americké námořnictvo letos potvrdilo pravost třech video záznamů, které zachycují aktivity UFO. 

Zdroj: VTM Foto: Pixabay.com

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář