VIDEO: Elektromagnetické bytosti

Pomalu, ale jistě se blíží 5G doba. Pro někoho zpráva dobrá, pro jiného tragická. Této problematice bychom se rádi v nejbližší době věnovali podrobněji a pokusili se zmapovat především zdravotní rizika této technologie. Již v současnosti ovšem existuje celá řada studií, prokazujích negativní vliv elektromagnetického záření na lidský organismus. 

Mobilní telefony, wi-fi a bluetooth ovšem používáme běžně a dnešní svět už bez nich snad ani neumí fungovat. Přestože se někteří vědci na nebezpečí těchto technologií snaží upozornit, média jejich volání přehlížejí a často se nepohodlné názory záměrně označují jako konspirační teorie. 

Skutečnost je bohužel taková, že konspirační teorie v dnešní době útočí ze všech možných stran a tak je někdy obtížné rozlišit, co je vlastně pravdivé, co pravděpodobnější a co je vyloženě nepravděpodobné nebo dokonce absurdní. 

Mozaika informací, které můžeme z internetu získat, se pak může stát znepokojujícím strašákem, nebo naopak předmětem posměchu. Následující video je malým střípkem do názorového pole, které nevnímá nové technologie příliš pozitivně. Ostatně, rizika plynoucí z jejich používání je možné seriozně vyhodnotit teprve dlouhodobým výzkumem, kterého se zřejmě dočkáme až v daleké budoucnosti. Otázkou zůstává, jestli už nebude pozdě… 

Co vy si o této problematice a dokumentu myslíte? Napište nám do komentářů!

Zdroj: vlastní Foto: Pixabay.com

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář