Načítám ...

12 let Dobrého anděla

Nadace Dobrý anděl oslavila v těchto dnech 12 let své existence. Za tu dobu pomohla 12 286 rodin. Podpora dárců překročila neskutečných 2 496 394 694,73 korun, díky které se rodiny mohou soustředit na to nejdůležitější – na léčbu a péči o svého blízkého. 

Přesně 380 470 odeslaných příspěvků, dodávají rodinám každý měsíc pravidelnou dávku jistoty a naděje. Nadace děkuje tisícům dárců, co mají oči na stopkách a ve svém okolí dodaly potřebným rodinám odvahu říci si o pomoc. Měsíčně zpracuje tým Dobrého anděla několik set žádostí o podporu v těžké životní situaci. 

12 let pomoci Dobrých andělů si zaslouží nejen poděkování, ale i malý dárek 🙂 Nadace proto oslovila 19 pacientů, příjemců pomoci, kteří speciálně pro vás nakreslili obrázky, jež se mávnutím kouzelného proutku přeměnily v krásné Narozeninové omalovánky, které najdete v e-shopu Pro radost.

DOBRÝ ANDĚL je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky. 

Dobří andělé mohou přispívat pomocí trvalých nebo běžných platebních příkazů na účet č. 8001008/5500, kde jako variabilní symbol zadají svoje Andělské číslo. Toto unikátní číslo získají Dobří andělé ihned po registraci do systému. Zároveň mohou Dobří andělé sledovat využití svých finančních prostředků po přihlášení do Andělského účtu, který je přístupný následující pracovní den po registraci.

Zdroj: dobryandeol.cz Foto: dobryandel.cz

Napsat komentář

YouTube player