Lidl slaví 20 let v ČR

Maloobchodní řetězec Lidl v letošním roce slaví neuvěřitelných 20 let v České republice. Oslavy budou probíhat ve všech prodejnách a slavit tak může úplně každý. Ať už se bude jednat o výhodné slevy vybraného sortimentu, soutěže o pětiminutové nákupy nebo nákupy zdarma na celý rok.

Lidl vstoupil na český trh v roce 2003, kdy v červnu otevřel prvních 14 prodejen. Jejich počet do dnešního dne narostl až na 316 a v každé z nich se bude konat oslava dvacetiletého jubilea. V termínu od 5. června do 30. června se mohou zájemci těšit na řadu zajímavých akcí. Zákazníky na to upozorňuje speciální logo přímo ve vstupu do prodejen, ale také přímo na prodejní ploše.

Při oslavě svých dvacátých narozenin bude Lidl opravdu štědrý. Celková hodnota výher, o které mohou zákazníci celý červen usilovat, se pohybuje v desítkách milionů korun. V prvním týdnu si na své přijdou milovníci pečiva, zmrzlin, čerstvého ovoce a zeleniny a výrobků pod privátními značkami Argus, Eridanous, Grill&Fun a Pilos. Každý den mohou výrobky z daných kategorií zakoupit s 20% slevou. Druhý týden přinese soutěže o 316 pětiminutových nákupů zdarma. Zapojí se totiž všechny prodejny, za každou pak bude vybrán jeden šťastný výherce. Ve třetím týdnu budou mít radost kutilové. Stačí, když nakoupí v kterékoliv prodejně a mohou vyhrát vybavení do dílny značky Parkside. Ve hře bude celkem 1000 hodnotných cen.

Oslavy pak završí týden od 26. června do 2. července. „Jako pomyslnou třešničku na narozeninovém dortu jsme si pro zákazníky připravili opravdu skvělou cenu. Mohou se zapojit do soutěže o celkem 50 nákupů v Lidlu na celý rok zdarma. Všechny akce jsme vybírali tak, abychom našim věrným zákazníkům udělali radost a aby s námi mohl slavit opravdu každý,“ vysvětluje generální ředitel Lidlu Adam Miszczyszyn.

Něco navíc pak čeká na uživatele mobilní aplikace Lidl Plus. Po celé čtyři týdny mohou roztočit virtuální kolo štěstí a vytočit si proplacení svého posledního nákupu. Každý den si nákup zdarma domů odnese celkem 316 zákazníků. Šance na výhru tak bude čekat v každé prodejně.

Veškeré informace zájemci najdou na této speciální stránce, o aktuální akci bude samozřejmě informovat také leták. Kampaň pak doplňují také TV spoty.

Zdroj: lidl.cz Foto: lidl20let.cz

Napsat komentář

YouTube player