Nej sestřička 2020

Hlasování o BATIST Nej sestřičku 2020 je spuštěno! Dvanáct sympatických zdravotních sester se uchází o hlasy již ve 12. ročníku soutěže, jejímž cílem je především poděkovat sestrám a nelékařským pracovníkům za jejich celoroční práci. Hlasování probíhá na tomto webu až do 6. září 2020.

Záměrem projektu je vyzdvihnout podstatnou úlohu sester a bratrů ve zdravotnictví, jejich profesionalitu a chování nejen k pacientům a vyjádřit jim touto akcí poděkování. “Letošní rok byl pro všechny zdravotníky nesmírně náročný a domnívám se, že si zaslouží obdiv nás všech za profesionalitu i nasazení, které v uplynulých měsících prokázali. Je nám ctí, že touto formou můžeme přispět k ocenění jejich práce a vyjádřit své díky,” řekl Tomáš Mertlík, generální ředitel společnosti Batist Medical.

O vítězce rozhodne veřejnost prostřednictvím hlasování na webových stránkách, kde najdete i medailonky všech finalistek:

Finalistky dvanáctého ročníku soutěže BATIST Nej sestřička se poprvé setkaly na červnovém soustředění v pražském hotelu Four Seasons, kde o ně pečovali profesionální vizážisté. Sestřičky zde také natočily medailonky, užily si také společnou večeři a další program včetně představení na tiskové konferenci. Setkají se ještě jednou 10. září při slavnostním vyhlášení vítězek v Náchodě, kde je na radnici přivítá a městem provede starosta Náchoda a poslanec Jan Birke.

Záštitu nad 12. ročníkem soutěže BATIST Nej sestřička 2020 převzali ministr zdravotnictví České republiky Adam Vojtěch, poslanec a starosta města Náchod Jan Birke, senátor Martin Červíček, předsedkyně zdravotního výboru poslanecké sněmovny Věra Adámková, náměstek hejtmana KVK pro zdravotnictví Aleš Cabicar a Česká asociace sester.

Záznam tiskové konference, v rámci které proběhlo za účasti Tomáše Mertlíka, generálního ředitele Batist Medical, Romana Prymuly, vládního zmocněnce pro vědu a výzkum, Martiny Šochmanové, prezidentky České asociace sester a Alice Strnadové, hlavní sestry ČR, i představení jednotlivých finalistek, je možné zhlédnout zde.

Generálním sponzorem soutěže BATIST Nej sestřička je již tradičně společnost Batist Medical z Červeného Kostelce, významný evropský dodavatel roušek, nanoroušek, zdravotnických a hygienických produktů na ošetřování ran, obvazů a dalších hygienických pomůcek pro zdravotnictví.

Zdroj: web projektu Foto: pixabay.com

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář