Vánoční strom v ZOO Praha

Tuto neděli 1. prosince se bude v pražské zoo rozsvěcet vánoční strom a také bude zahájen provoz nové knihobudky. Těšit se můžete na herce Ivana Trojana a režiséra Jiřího Stracha, kteří budou na této předvánoční akci vzácnými hosty. 

Spolu s betlémem Josefa Lady budou návštěvníci moci obdivovat živou, vzrostlou kavkazskou jedli, která bude nazdobena v “ladovském” stylu. V blízkosti vánočního stromu najdete rovněž prodejní stánek s oblíbenými vánočními ozdobami a štěstíčky. Po 15. hodině je navíc pro každého vstup za pouhou jednu korunu

Vánoční strom najdete na Veselovského louce, naproti guerézám pláštíkovým v dolní části zoo. Zúčastnit se můžete rovněž lampionového průvodu, který do této části zoo vyrazí v 16:30 od Vzdělávacího centra. Ještě předtím dojde k zahájení provozu nové knihobudky určené pro knihy o zvířatech a přírodě. 

„Abychom měli knihobudku při zahájení jejího provozu aspoň trochu zaplněnou, uvítáme, když nám pár svých knížek, které už nepotřebujete, předem přinesete. Až do neděle 1. prosince je můžete zanechat v Informačním centru u hlavního vchodu a poté již přímo v knihobudce,“ uvedl ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek.

Podrobný program v neděli 1. 12.:

16.20 Zahájení provozu nové knihobudky
16.30 Lampionový průvod ke stromečku (vychází od Vzdělávacího centra)
16.50 Hudební vystoupení Dětského pěveckého sboru Osmikvítek
17.00 Přivítání ředitele Zoo Praha Mgr. Miroslava Bobka a vzácných hostů
17.05 Vánoční zdravice ředitele Zoo Praha Mgr. Miroslava Bobka
17.10 Rozhovor s hosty
17.20 Rozsvícení vánočního stromu
17.25 Hudební vystoupení Dětského pěveckého sboru Osmikvítek

Vánoční nabídku Zoo Praha si můžete prohlédnout i ZDE.

Zdroj: ZOO Praha Foto: Pixabay.com

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář