Spolupráce

Ahoj všem!

Jmenuji se Michal a rád bych Vám nabídl možnost spolupráce s naším internetovým deníkem Elektronické listy! Na internetu publikuji s přáteli od roku 1999, kdy jsem založil první web s názvem Prasklá moucha. V současné době jsem došel k závěru, že je nejvyšší čas zúročit všechny své dosavadní zkušenosti s tímto časopisem a pokusit se vytvořit poněkud rozsáhlejší projekt – nezávislý internetový deník.

Věřím, že nejdůležitějším úkolem každého člověka je najít smysl a podstatu svého života. A také věřím, že kolem sebe máme pro tento úkol nekonečné množství inspirace, ať už jde o zážitky hudební, filmové, nebo jakékoliv jiné! Snad se nám je podaří smysluplně sdílet právě na těchto stránkách.

Důležité je pro mě autentické a osobité sdělení nějaké zkušenosti, kterou jsme prošli – ať už je to zajímavá knížka, film, divadelní či hudební představení nebo vlastní sebepoznávání na základě podnětů z okolí. Zkrátka věci, které v životě považujeme za důležité a které nás baví natolik, že jim věnujeme určitý čas svého života.

Vím dobře, že zajímaví lidé, kteří nemají problém veřejně sdílet své záliby a myšlenky, stále existují a já už se nemusím, s nabídkou spolupráce, obracet pouze na své bezprostřední okolí. Od toho přeci ten internet máme – aby spojoval lidi…

Elektronické listy vycházejí z myšlenky, že kvalitní internetový deník nemusí tvořit jen profesionální novináři, které si zaplatí vydavatel nebo nějaká mediální skupina. Mohou to být lidé, kteří nejen, že umí psát a vyjadřovat se ke všemu, co je zajímá, ale hlavně je to baví.

Obsah našeho webu se postupně rozšiřuje, ale věřím, že by Vás nemusel odradit od nabídky spolupráce, která není v žádném případě omezena pravidelností či nepravidelností příspěvků, ani jejich námětem. Tedy kromě politiky – té se opravdu nevěnujeme a rubriku “Zprávy” vnímejte spíše jako důležité nepolitické informace.

Začali jsme 26. března 2019. Redakce se pomalu formuje a já bych velmi rád přivítal do našeho týmu další milou osobu! Nemohu nabídnout finanční ohodnocení Vašeho článku, alespoň ne v tuto chvíli. Ale mohu nabídnout společnost nás všech, kteří věříme v dobrou věc.

Přidáte se? Zvažte, prosím, tuto nabídku. A pokud budete mít jakékoliv dotazy, rád Vám je zodpovím! E-mail spoluprace@elisty.cz je Vám k dispozici! Napsat můžete také pomocí tohoto formuláře


VŠE O REDAKCI DENÍKU E-LISTY NAJDETE ZDE