Redakce


Michal
Michal

V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt zvláštním slovním spojením Prasklá moucha. Po dvaceti letech od vzniku tohoto časopisu vytváří web eListy.cz. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým “hobby střelcem”.


Zdeněk
Zdeněk

Zajímá se především o novinky a vývoj v oblasti informačních a komunikačních technologiích. Ve volných chvílích spravuje nejrůznější elektronické i mechanické objekty. Miluje staré psací stroje a také staré automobily.


Laďka
Laďka

Poletuju si v práci i v životě. Vytvářím si vlastní světy, ve kterých se žije líp, než v tom reálném. Miluju zvířata, staré české filmy, Čapka, hudbu nejrůznějších žánrů, jógu a běh, levanduli, knihy a spoustu dalších věcí. Nemám ráda pokrytectví, rajčata, pravidelný režim, nátlak a moc lidí na jednom místě.


Michaela (Myš)
Michaela (Myš)

Narodila se v prosinci LP 1986 v Pardubicích. Celý život žila na vesnici a do dnešní doby se stihla věnovat všelijakým projektům, které zanechaly hlubokou stopu v jejím srdci (rádio KLFREE ONE, festival Step By Rock, rodina, rádio Pohoda, rodina) – seřazeno chronologicky. Dnes žije na malém městě. Vášnivá milovnice požárního útoku přichází do redakce, aby zhmotnila své dojmy z událostí, z poslechu hudby i ze zážitků, které v ní zanechaly stopu -tu pěknou i tu méně pěknou. Pro ostřejší slovo nejde daleko a nebojí se věci nazývat pravým jménem. Jako matka od rodiny ví, co se sluší a patří.


Michaela (Wánice)
Michaela (Wánice)

První Michaela v redakci časopisu, která je však známější pod přezdívkou Wánice, je motýlem poletujícím na všech možných i nemožných akcích a externím zpravodajem kulturní rubriky. Přestože má rozmanitý hudební vkus, zůstává nejvěrnější především metalu. Kromě hudby má ještě ráda cestování a lyžování. Je to nebojácné děvče z hor!


Martina
Martina

Narodila jsem se v Kladně, kde stále žiju. Zajímám se především o fotografování, ke kterému jsem se (přes jednoho kamaráda) dostala před cca 15ti lety. Nejdříve jsem začala fotografovat klasickým fotoaparátem (na film), potom jsem přešla na digitální foťák. Digitální zrcadlovku jsem měla nejprve půjčenou a nakonec jsem se ji rozhodla pořídit. V současné době už fotím pouze s ní, příležitostně i mobilem. Mým koníčkem je tedy především fotografování, ale mám ráda i výlety, sport, hudbu a procházky přírodou.


Fanda
Fanda

Narodil se v roce 1979 ve Středních Čechách. František je muzikant tělem i duší a svého času šmidlal také na housle, teď již válí pouze na kejtru. S Michalem c0sm0sem navštěvoval hudební školu a kdysi dávno si spolu zabrnkali několik nestydatých písní. Občas se věnuje také literární tůře. Věří, že vždycky může být hůře.


Chceš se přidat do naší redakce? Píšeš rád(a) o tématech, které zde nabízíme?

Napiš něco málo o sobě a také o tom, co by mělo být předmětem tvých článků na e-mail: 

spoluprace@elisty.cz

VÍCE INFORMACÍ OHLEDNĚ SPOLUPRÁCE NAJDEŠ ZDE