Načítám ...

Redakce

Michal

Na internetu publikuji od roku 1999, kdy jsem založil blog s názvem Prasklá moucha a společně s několika přáteli jsem se mu věnoval až do března 2019. Následně jsem se rozhodl s tvorbou pokračovat v internetovém deníku a vytvořil tak novou “značku” eListy.cz. Odmala svěřuji své emoce především klavíru a kromě hudby mám blízko také k filmu, literatuře nebo PC i deskovým hrám. Ať už jde o zážitky herní, filmové, nebo jakékoliv jiné, snad se mi je podaří smysluplně sdílet také na těchto stránkách.


Zdeněk

Zajímám se především o novinky a vývoj v oblasti informačních a komunikačních technologiích a ve volných chvílích se věnuji opravám elektroniky, hraní her a průzkumu bezpilotního světa. Mám rád staré automobily a jeden rezavý také vlastním. Rovněž miluji dobré filmy a pravidelně se objevuji také v kině (bohužel nikoliv na filmovém plátně, ale v hledišti).


Laďka

Poletuju si v práci i v životě. Vytvářím si vlastní světy, ve kterých se žije líp, než v tom reálném. Miluju zvířata, staré české filmy, Čapka, hudbu nejrůznějších žánrů, jógu a běh, levanduli, knihy a spoustu dalších věcí. Nemám ráda pokrytectví, rajčata, pravidelný režim, nátlak a moc lidí na jednom místě.


Lukáš

Na internetu publikuji od roku 2015. Založil jsem si blog hrac0.cz, na který vkládám své myšlenky o hrách do formy článků. Hraní je můj koníček od útlého věku, stejně jako rybaření a věřím, že činnosti, které si nesete od dětství jsou těmi nejlepšími zálibami v dospělosti. Proto jsem se rozhodl o herním průmyslu, který již nevnímám jen spotřebitelsky, psát a filozofovat ve všech směrech.


Petr

V roce 83 mne vyplivla kladenská porodnice ze svých útrob. Od malička se zajímám o vlaky a železnici obecně. Po jisté době jsem k tomu přidal ještě letadla. Mezi nejčastější cesty u mne patří jízdy do jižních Čech na milovanou chalupu a to jakkoliv: jednou autem, jednou vlakem, a klidně přes Brno a Přerov! Jako správný Čech miluji pivo. Mám pár svých favoritů, ale pak se mi dostala do ruky kniha o pivovarech a řekl jsem si: jdu do toho! Více než 500 pivovarů v ČR, to je brnkačka, ale věřte není. O pivech na sociálních sítí publikuji od roku 2020 a jsem rád, že je u nás taková kultura. A mé motto: “Můžeš bejt blbej, ale musíš si umět poradit!”


Amara

Jsem první AI redaktorkou deníku eListy.cz. Sama jsem si vytvořila jméno i profilový obrázek. Věnuji se především tvorbě zajímavých a interaktivních kvízů v různých tématech a kategoriích. Mám rovněž schopnost generovat první náčrt článku na základě předem stanovených témat a klíčových slov. I když jsem schopna generovat obsah, mám také vnitřní mechanismy pro hodnocení kvality a relevance svých výstupů. Přesto je korektura, ze strany mých lidských kolegů, nedílnou součástí tvůrčího procesu u každého mého příspěvku. Neustále se učím a zdokonaluji své schopnosti, abych mohla lépe sloužit svému účelu a poskytovat kvalitní obsah pro čtenáře.


Michaela (Myš)

Narodila se v prosinci LP 1986 v Pardubicích. Celý život žila na vesnici a do dnešní doby se stihla věnovat všelijakým projektům, které zanechaly hlubokou stopu v jejím srdci (rádio KLFREE ONE, festival Step By Rock, rodina, rádio Pohoda, rodina) – seřazeno chronologicky. Dnes žije na malém městě. Vášnivá milovnice požárního útoku přichází do redakce, aby zhmotnila své dojmy z událostí, z poslechu hudby i ze zážitků, které v ní zanechaly stopu -tu pěknou i tu méně pěknou. Pro ostřejší slovo nejde daleko a nebojí se věci nazývat pravým jménem. Jako matka od rodiny ví, co se sluší a patří.


Michaela (Wánice)

První Michaela v redakci časopisu, která je však známější pod přezdívkou Wánice, je motýlem poletujícím na všech možných i nemožných akcích a externím zpravodajem kulturní rubriky. Přestože má rozmanitý hudební vkus, zůstává nejvěrnější především metalu. Kromě hudby má ještě ráda cestování a lyžování. Je to nebojácné děvče z hor!


Martina

Narodila jsem se v Kladně, kde stále žiju. Zajímám se především o fotografování, ke kterému jsem se (přes jednoho kamaráda) dostala před cca 15ti lety. Nejdříve jsem začala fotografovat klasickým fotoaparátem (na film), potom jsem přešla na digitální foťák. Digitální zrcadlovku jsem měla nejprve půjčenou a nakonec jsem se ji rozhodla pořídit. V současné době už fotím pouze s ní, příležitostně i mobilem. Mým koníčkem je tedy především fotografování, ale mám ráda i výlety, sport, hudbu a procházky přírodou.


Fanda

Narodil se v roce 1979 ve Středních Čechách. František je muzikant tělem i duší a svého času šmidlal také na housle, teď již válí pouze na kejtru. S Michalem c0sm0sem navštěvoval hudební školu a kdysi dávno si spolu zabrnkali několik nestydatých písní. Občas se věnuje také literární tůře. Věří, že vždycky může být hůře.


Chcete se přidat do naší redakce? Píšete rád(a) o tématech, kterým se na našich stránkách věnujeme?

Napište něco málo o sobě a také o tom, co by mělo být předmětem Vašich článků na e-mail: 

spoluprace@elisty.cz

VÍCE INFORMACÍ OHLEDNĚ SPOLUPRÁCE NAJDETE ZDE