Načítám ...

KVÍZ: Seriál Přátelé #03

Asi každý zná kultovní seriál Přátelé, který nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele.

Jak dobře Přátele znáte poznáte v následujícím kvízu! 

Po dokončení kvízu můžete zanechat svůj výsledek v žebříčku hodnocení. Přihlášeným uživatelům se body zapisují automaticky. Ještě nemáte registraci? Klikněte zde!

Vítá vás kvíz: Přátelé #03 

Žebříček nejlepších výsledků:

1. MÍSTO: Lukáš | 60%
2. MÍSTO: Stefka | 60%
3. MÍSTO: |
4. MÍSTO: |
5. MÍSTO: |

O seriálu

První epizoda byla odvysílána na stanici NBC 22. září 1994, poslední 6. května 2004. Seriál byl vytvořen Davidem Cranem a Martou Kauffmanovou v produkci Kevina S. Brighta, Marty Kauffmanové a Davida Cranea. Byl vysílán ve více než sto zemích a stále se umisťuje na velmi dobrých místech na žebříčcích sledovanosti.

Poslední epizodu seriálu sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionů lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací. [Wikipedie] – celý text

Zdroj: vlastní Foto: HBO, Magic Box

2 thoughts on “KVÍZ: Seriál Přátelé #03

    1. Pořád lepší, než já! Ale je pravda, že mám radši Sex ve městě! 😀

Napsat komentář

YouTube player