KVÍZ: Seriál Přátelé

Asi každý zná kultovní seriál Přátelé, který nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele.

Jak dobře Přátele znáte poznáte v následujícím kvízu! 

Po dokončení kvízu můžete zanechat svůj výsledek v žebříčku hodnocení. Přihlášeným uživatelům se body zapisují automaticky. Ještě nemáte registraci? Klikněte zde!

Vítá vás kvíz: Jak znáte Přátele? #01 

Jméno (povinné)
Email

Žebříček nejlepších výsledků:

1. MÍSTO: Z | 93%
2. MÍSTO: Dominika | 93%
3. MÍSTO: Tereza | 93%
4. MÍSTO: Lenka | 93%
5. MÍSTO: Milan | 86%

O seriálu

První epizoda byla odvysílána na stanici NBC 22. září 1994, poslední 6. května 2004. Seriál byl vytvořen Davidem Cranem a Martou Kauffmanovou v produkci Kevina S. Brighta, Marty Kauffmanové a Davida Cranea. Byl vysílán ve více než sto zemích a stále se umisťuje na velmi dobrých místech na žebříčcích sledovanosti.

Poslední epizodu seriálu sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionů lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací. [Wikipedie] – celý text

Zdroj: vlastní Foto: HBO, Magic Box

One thought on “KVÍZ: Seriál Přátelé

Napsat komentář

YouTube player