HarmonyDynamite

Veronika je mladé a sympatické děvče, které jsem potkal před pár lety na jedné střední škole. Vždycky jsem se zájmem sledoval oblíbenosti mých svěřenců a byl zvědavý, jaké talenty v sobě objevují. Občas jsem se dal do řeči s někým, kdo se nebál podělit o kousek svého vnitřního světa a dokázal mluvit o svých zálibách a mimoškolních aktivitách. Díky tomu jsem se mohl seznámit s tvorbou HarmonyDynamite, jak zní Veroniky umělecké jméno.

Kdy se v tobě poprvé objevila myšlenka, že budeš fotit?

Od malička jsem chtěla nějakým způsobem svým pohledem přispět do rodinného fotoalba. Zhruba ve třinácti letech mi rodiče pořídili můj první fotoaparát. Sice kompaktní, ale pro pochopení základních funkcí a pravidel mi postačil. Zachycení okolního děje, mě pohltilo natolik, že jsem se rozhodla pro studium střední umělecké školy se zaměřením na fotografii.

Na svém FB profilu máš uvedeno, že se věnuješ focení lidí, zvířat, akcí a produktů.

Věnuji se převážně focení lidí. Práce s nimi mě baví a zároveň vnitřně naplňuje především proto, protože do těchto fotografií mohu snáz promítnout svůj rukopis. Nebráním se ale ani občasnému širšímu zaměření, tzn. fotky domácího mazlíčka, zachycení atmosféry svatebního dne, vylepšení webových stránek o nově vydanou kolekci oblečení… Námětů může být spousta, co focení, to pro mě nová zkušenost.

Celý obsah této stránky je určen pouze pro předplatitele s příslušným typem předplatného. 

Omlouváme se, ale k této stránce aktuálně nemáte přístup. Co může být špatně? 

  1. Nejste přihlášen(a)
  2. Nemáte aktivní předplatné, které obsahuje přístup do tohoto příspěvku

Přihlášení: