Petra Beránková – rozhovor tak trochu náhodou

„Docela hezky moderuješ!“ Říkávali mi. A mě to bavilo. Dělalo mi to radost. Protože jsem chvílemi měla pocit, že i ostatním to dělá radost (ne všem – zas „vocaď-pocaď). Ale teď to moc nejde. A já jsem z toho smutná.

A jednou na mě z coronavirový šedi vykoukl na Facebooku růžovoučkej plakátek hlásající, že mě někdo naučí mluvit a taky psát tiskový zprávy.

Bylo jasno hned, že to alespoň zkusím, opravdu se chci naučit to, co mě tak moc baví, pod dohledem někoho zkušeného. Šla jsem do toho s tím, že se dozvím jak na to. A já se to dozvídám! Je to proces.

Péťa Beránková, které jsem se svěřila do péče, je fakt profík! Prošla spoustou medií, ví, zná a umí! Moderovala na rádiu Life!, TV3, TV Galaxie, TV PRIMA, ČT a ČT24 a teď je v Českém Rozhlasu Pardubice.

Následující rozhovor vlastně vznikl úplně náhodou. Bylo to jedno ze cvičení v kurzu. Zadání: Než udělám kafe, připravte, Míšo, rozhovor, který bude mít přesně (!) 8 minut, já budu respondent. Můžu být kdokoliv, někoho si vymyslete a Vy se mě budete ptát!“

Než se první hrníček s kafem naplnil, byla jsem ready. Pravda, nebyla jsem příliš kreativní. Jako respondenta jsem si vybrala zrovna její osobu.

Ani jedna z nás jsme ale nepočítala s tím, že by ten rozhovor měl někde vyjít veřejně. Bylo to jen cvičení. Napsala jsem si asi dvě otázky a použila jsem jen tu první. A možná proto je upřímnej a od srdce. 

S jejím laskavým souhlasem ho zveřejňuju a děkuju! Za vše!

Udělejte si 8 minut ☺ – trefila jsem se přesně (prvních 15 vteřin chybí).

A pokud potřebujete poradit, jak se naučit lépe mluvit – před publikem, před šéfem, nebo při jednáních, nebojte se svěřit právě do její péče!

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 4.8 / 5. Celkem hlasů: 4

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář