AW TIPY #01: Kalifornská komplikace

Ciferníků, které na Apple Watch můžeme použít sice na první pohled není nějaké závratné množství, ale díky jejich skvělému přizpůsobení a vlastnostem, to v podstatě není nutné. Kombinace vizuálních vzhledů a tzv. komplikací, které se na displeji hodinek zobrazují, může být celá řada. Každý uživatel si najde to své nastavení, které mu nejlépe vyhovuje. 

Patřím k těm šťouralům, kteří se velmi těžko rozhodují, co přesně použít za optimální zobrazení a s nastavováním Apple Watch jsem schopen prokrastinovat nezdravě dlouho! S aktuální verzí ciferníků, která se mi nedávno povedla dát dohromady, přišla zároveň myšlenka – podělit se s Vámi o moji novou konfiguraci hodinek i na tomto místě! Předpokládám totiž, že by Vás tento příspěvek mohl inspirovat k vlastnímu příběhu o tom, jak bude Váš doplněk na ruce vypadat. 

Momentálně si vystačím s trojicí kalifornských ciferníků, které se liší pouze tím, jaké komplikace se u nich nacházejí, aby přecházení mezi nimi nepůsobilo příliš chaotickým dojmem. Jako barevnou stylizaci jsem zvolil bouřkově šedou, která mi vyhovuje nejvíce. 

“Titulní” ciferník zobrazuje datum, stav baterie, minutku, ovládání domácnosti a připomínky. Tyto komplikace totiž používám nejčastěji, a proto je potřebuji mít ihned dostupné na hlavním ciferníku:

Druhý ciferník nabízí druhé nejčastěji používané funkce a komplikace. Přehled o mých pohybových aktivitách a aktuálním počasí doplňuje volba rychlého zobrazení telefonu, SMS zpráv a e-mailu: 

Třetí a poslední ciferník používám pro zobrazení tepové frekvence, nabídek cvičení a v levém horním rohu okamžité volání rychlé pomoci 112. V dolní části mám k dispozici kalkulačku a vzdálené ovládání foťáku v mobilu: 

Ukázali jsme si moji aktuální konfiguraci ciferníků na Apple Watch a věřím, že se v AW Tipech s tímto tématem neloučíme definitivně! A pokud se chcete podělit o své vlastní nastavení, můžete mi je poslat na redakční e-mail, nebo jej popsat do komentářů pod článkem! 

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 5 / 5. Celkem hlasů: 2

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář