Red Dead Offline

Nedávno se herní studio Rockstar vytasilo s novým rozšířením ve hře, kterou od začátku na našich stránkách sledujeme – Red Dead Online. Roli přírodovědce jsem krátce představil úvodním trailerem, ale tuto profesi stále ještě nemám dokončenu. Přihlašování do hry nebylo nikdy ideální a chyby 0x20010006 a 0x9935000 se objevovaly pravidelně již od beta verze. Co je ovšem skandální a neodpustitelné, že dodnes se na redakčním Xboxu s tímto problémem setkávám. Téměř dva roky od spuštění hry! 

Situace je navíc v posledních dnech natolik špatná, že by se hra klidně mohla přejmenovat na Red Dead Offline, protože připojení na herní servery pravidelně padá a pokus o přihlášení bývá úspěšný tak jeden ze tří. Na tyto problémy dlouhodobě upozorňuje také komunita skalních fanoušků, kterou Rockstar evidentně vesele ignoruje. 

S každým dalším updatem sice přichází informace o tom, kolik chyb bylo ve hře nově opraveno, ale ty zásadní pořád zůstávají. Jediné rozumné vysvětlení tedy je, že si slavní Rockstar neumí s určitým druhem chyb zkrátka poradit a hra tak zůstává dlouhodobě ve špatném stavu. Koho by bavilo zkoušet se opakovaně přihlašovat do hry, když samotné načítání zabírá několik minut a tento proces musíte znovu podstoupit, pokud si chcete zahrát?! Jen ty, kteří mají dostatečnou trpělivost nebo si už stačili zvyknout. Bohužel já nepatřím ani do jedné skupiny a proto často přihlašování vzdávám

Neobvyklé však není ani to, že se samotné načítání hry zacyklí a je nutné ji natvrdo ukončit a znovu spustit. Proto se opravdu nenechte zmást, když bude obrazovka načítání stále načítat a načítat a vy budete mít po deseti minutách podezření, jestli se něco neděje?! Máte pravdu, neděje! Ani na vaší obrazovce, ani na pracovišti v Rockstar entertainment. 

Na jednu stranu je mi velmi líto, že vývojáři nevěnují Red Dead Online alespoň takovou pozornost jako GTA Online, ale na stranu druhou – nikdo mě to hrát nenutí a můžu se virtuálního Divokého západu bez mrknutí oka vzdát. Ale kde potom cválat koňmo, když srovnatelný titul vlastně neexistuje? Kde si užít tak nádhernou grafiku, která se Rockstar bezesporu povedla? Nikde jinde! A možná právě na to herní studio sází. Chceš-li kovbojem býti, musíš něco vydržeti! “A hubu držeti,” dodávám já. 

Toto nekomentované video ukazuje časté chyby, na které můžete narazit:

O Red Dead Online bych rád přidal další článek, který se bude věnovat nové profesi The Naturalist, ale přiznám se, že mě v poslední době chybí chuť i vůle tolerovat současný stav hry. Občas to sice zkusím, abych dal šanci novému příspěvku v herní rubrice, ale pro koho nakonec bude? Kolik je těch, kteří to se hrou ještě nevzdali? A patříte mezi ně? Napište pod článek do komentářů, Váš názor mě zajímá! 

Další problémy v Red Dead Online popisuje také následující video a pokud nemáte problém s angličtinou, určitě stojí za pozornost: 

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář