The Elder Scrolls Online: Blackwood

Brány Oblivionu se začnou 1. června otevírat novým rozšířením Blackwood a vývojáři z Bethesdy již minulý týden v rámci svého YouTube eventu prozradili několik informací. Za tu nejzajímavější považuji možnost získat v rámci nového příběhu společníka. Nejedná se však o žádného zvířecího mazlíčka, ale skutečnou postavu, která vás bude doprovázet vaším dobrodružstvím a dokonce pomůže i v boji! 

Podle všeho bude váš nový parťák disponovat svým vlastním stromem dovedností a můžete ho navléknout do jakéhokoliv outfitu, který vlastníte. Bude s ním možné plnit běžné úkoly, ale svoji pomoc nabídne i v PVP. Jak to ovšem celé bude fungovat v praxi si ještě musíme počkat, ale věřím, že nového společníka ocení všichni hráči samotáři, jako jsem např. já! Rád si totiž procházím příběhem svým vlastním tempem a tak mi družení se s jinými hráči ve skupině během “levelování” příliš nevyhovuje. 

Blackwood si v redakci určitě pořídíme a budeme mu na našich stránkách věnovat pozornost, stejně jako zásadním změnám v tomto úžasném online světe The Elder Scrolls Online! Buďte u toho s námi! 

Zdroj: vlastní, Bethesda YT event Foto: Bethesda

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář