Rouškománie a Silvia Pechová

Snad všichni jsme si v časech pandemie a nouzového stavu zahráli rouškovanou, jejíž pravidla se výrazně změní až 25. května, kdy končí poslední velká fáze rozvolňování vládních opatření a venku se budeme moci konečně nadechnout bez zakrytých úst. Přestože povinnost nosit roušku v obchodech a v MHD ještě nějaký čas vydrží, určitě se většině z nás uleví! 

Na sociálních sítích se od začátku rouškované objevila řada stránek a skupin, které nejenže pomáhaly lépe se s touto situací vypořádat, ale většina projektů dokázala také inspirovat a povzbudit ostatní k solidaritě a pomoci. Mezi takové stránky patří i Rouškománie, kterou vytvořila Silvia Pechová. 

Na Facebooku jste 16. března založila veřejnou skupinu „Rouškománie“. Jaký byl Váš první impuls k tomuto kroku a naplnily se Vaše představy o jejím fungování?

Impulsem k založení Rouškománie byla velká poptávka po rouškách na začátku koronavirové krize u nás. Všichni zoufale sháněli šité roušky a chtěla jsem propojit lidi, co roušky poptávají s těmi, co je šijí. Svou úlohu skupina splnila podle mě dobře.

Celý obsah této stránky je určen pouze pro předplatitele s příslušným typem předplatného. 

Omlouváme se, ale k této stránce aktuálně nemáte přístup. Co může být špatně? 

  1. Nejste přihlášen(a)
  2. Nemáte aktivní předplatné, které obsahuje přístup do tohoto příspěvku

Přihlášení: