Načítám ...

GTA: San Andreas [retro seriál] #33

V naší nabídce herních pořadů nesmí chybět také retro seriál! Pro tento měsíc jsme vybrali hru Grand Theft Auto: San Andreas, která se odehrává ve fiktivním státě San Andreas se třemi největšími fiktivními městy Los Santos, San Fierro a Las Venturas a v jejich okolí (venkov, poušť).

Předlohou celé oblasti se staly americké státy Kalifornie a Nevada, města Los Angeles (Los Santos), San Francisco (San Fierro), Las Vegas (Las Venturas) a zlom San Andreas, který dal jméno celému fiktivnímu světu a zároveň hře její podtitul.

Příběh se točí kolem černého gangstera Carla „CJ“ Johnsona, který se roku 1992 vrací do rodného Los Santos poté, co se dozví, že byla jeho matka zavražděna. Zde nachází svou rodinu a pár zbývajících členů rozpadajícího se gangu Grove Street Families. CJ se pak seznámil s přítelem své sestry Kendl, mexičanem Caesarem Vialpandem, který ho naučil jezdit s auty s hydraulikou (tzv. lowridery) a závodit. CJ společně se svým bratrem Sweetem a svými rodinnými přáteli Ryderem a Big Smokem začal obnovovat sílu gangu a podnikat různé akce.

Zdroj: vlastní, Wikipedie Foto: GTA San Andreas

Napsat komentář

YouTube player