Ciferníků, které na Apple Watch můžeme použít sice na první pohled není nějaké závratné množství, ale díky jejich skvělému přizpůsobení a vlastnostem, to v podstatě není nutné. Kombinace vizuálních vzhledů a tzv. komplikací, které se na displeji hodinek zobrazují, může být celá řada. Každý uživatel si najde to své nastavení, které mu nejlépe vyhovuje.
Patřím k těm šťouralům, kteří se velmi těžko rozhodují, co přesně použít za optimální zobrazení a s nastavováním Apple Watch jsem schopen prokrastinovat nezdravě dlouho! S aktuální verzí ciferníků, která se mi nedávno povedla dát dohromady, přišla zároveň myšlenka – podělit se s Vámi o moji novou konfiguraci hodinek i na tomto místě! Předpokládám totiž, že by Vás tento příspěvek mohl inspirovat k vlastnímu příběhu o tom, jak bude Váš doplněk na ruce vypadat.
Momentálně si vystačím s trojicí kalifornských ciferníků, které se liší pouze tím, jaké komplikace se u nich nacházejí, aby přecházení mezi nimi nepůsobilo příliš chaotickým dojmem. Jako barevnou stylizaci jsem zvolil bouřkově šedou, která mi vyhovuje nejvíce.
“Titulní” ciferník zobrazuje datum, stav baterie, minutku, ovládání domácnosti a připomínky. Tyto komplikace totiž používám nejčastěji, a proto je potřebuji mít ihned dostupné na hlavním ciferníku:
Druhý ciferník nabízí druhé nejčastěji používané funkce a komplikace. Přehled o mých pohybových aktivitách a aktuálním počasí doplňuje volba rychlého zobrazení telefonu, SMS zpráv a e-mailu:
Třetí a poslední ciferník používám pro zobrazení tepové frekvence, nabídek cvičení a v levém horním rohu okamžité volání rychlé pomoci 112. V dolní části mám k dispozici kalkulačku a vzdálené ovládání foťáku v mobilu:
Ukázali jsme si moji aktuální konfiguraci ciferníků na Apple Watch a věřím, že se v AW Tipech s tímto tématem neloučíme definitivně! A pokud se chcete podělit o své vlastní nastavení, můžete mi je poslat na redakční e-mail, nebo jej popsat do komentářů pod článkem!
Zdroj: vlastní Foto: vlastní

Na internetu publikuji od roku 1999, kdy jsem založil blog s názvem Prasklá moucha a společně s několika přáteli jsem se mu věnoval až do března 2019. Následně jsem se rozhodl s tvorbou pokračovat v internetovém deníku a vytvořil tak novou “značku” eListy.cz. Odmala svěřuji své emoce především klavíru a kromě hudby mám blízko také k filmu, literatuře nebo PC i deskovým hrám. Ať už jde o zážitky herní, filmové, nebo jakékoliv jiné, snad se mi je podaří smysluplně sdílet také na těchto stránkách.