Načítám ...

The Talos Principle 2 ukázka

Dlouho očekávané pokračování hry The Talos Principle nás čeká již začátkem příštího měsíce. Ve své poslední ukázce autoři odhalují důležité detaily. Video nám představuje celkem 12 různých regionů, které byly také dříve diskutovány během vývoje. Co je zřejmě nejzajímavější, ukázka nám naznačuje, že se můžeme těšit na více než 100 hádanek, což bezpochyby není málo!

Množství hlavolamů napovídá, že ve druhém dílu této hry rozhodně nepůjde o žádný jednoduchý průchod. Z ukázky je dokonce zřejmé, že dohrání hry bude trvat od 20 do 30 hodin, i když není úplně jasné, zda tento čas zahrnuje i obsah mimo hlavní příběh.

Nicméně, nebojte se, pokud byste se náhodou zasekli na nějaké obtížné hádance. Vývojáři totiž připravili speciální klíč, který vám umožní přeskočit těžké pasáže a pokračovat v příběhu. A pokud se budete chtít později vrátit k nesplněným hádankám, máte možnost! 

Datum vydání The Talos Principle 2 je stanoveno již na 2. listopadu a hra bude dostupná pro PC a konzole Xbox Series a PlayStation 5.

Zdroj: vlastní Foto: The Talos Principle 2

Napsat komentář

YouTube player