Microsoft a soutěž Partner roku 2021

Společnost Microsoft vyhlásila vítěze a finalisty soutěže Partner roku 2021 Partneři získávají ocenění za inovativní řešení a poskytování více možností zákazníkům po celém světě.

8. července oznámila společnost Microsoft vítěze a finalisty soutěže Microsoft Partner roku 2021. Každoročně udělované ceny oceňují partnery společnosti Microsoft, kteří prokazují vynikající výsledky v oblasti inovací a implementace zákaznických řešení založených na technologiích společnosti Microsoft. Vítězové a finalisté z celého světa byli oceněni na plně digitální konferenci Microsoft Inspire, která se uskuteční 14. – 15. července 2021.

Společnost Microsoft letos ocenila partnery v 56 kategoriích, které oslavují jednotlivé oblasti řešení, odvětví a sektory, v nichž se celosvětově používají technologie společnosti Microsoft. Letos bylo vyhlášeno několik nových cen a kategorií, včetně nové kategorie Social Impact (společenský dopad), která zahrnuje reakci komunity, začlenění a udržitelnost.

Společnost Microsoft vybírala finalisty a vítěze všech cen Partner roku z více než 4 400 nominací z více než 100 různých zemí světa. Uchazeči byli hodnoceni na základě jejich závazku vůči zákazníkům, dopadu jejich řešení na trh a příkladného využití technologií společnosti Microsoft.

„ Vyhlášení vítězů a finalistů soutěže Partner roku je pro nás každoročně velkou událostí,” řekl Rodney Clark, viceprezident společnosti Microsoft pro globální partnerská řešení, prodejní kanály a vedoucí prodejních kanálů. „Tyto společnosti přinášejí inovativní řešení složitých obchodních výzev a poskytují svým zákazníkům příležitosti k digitální transformaci od cloudu až po koncová řešení. Gratulujeme všem vítězům a finalistům k tomuto obrovskému úspěchu.”

Další podrobnosti o ocenění Microsoft Partner roku 2021 jsou k dispozici v aktualizovaném blogu Microsoft Partner Network. Kompletní seznam kategorií, vítězů a finalistů, včetně vítězů ocenění Microsoft Country Partner of the Year za rok 2021, je k dispozici na tomto místě.

O akci Microsoft Inspire Microsoft Inspire je největší partnerskou akcí společnosti v roce. Na této konferenci se setkávají partneři z celého světa, vedoucí představitelé odvětví a odborníci společnosti Microsoft a diskutují o inovacích v oblasti cloudu společnosti Microsoft, příležitostech pro růst a ziskovost partnerů a způsobech vytváření a posilování vazeb. 

Zdroj: Microsoft Foto: microsoft.com, pixabay.com

Jak se Vám líbil tento článek?

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hlasů: 0

Zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář