Načítám ...

10 nejlepších her v Xbox Game Pass

Xbox Game Pass se postupně rozšiřuje o nové tituly (pro Xbox One i PC), ale zároveň se loučí s jinými. Dnes (29. 6. 2023) bych rád aktualizoval deset nejlepších her, které si můžete, v rámci tohoto katalogu, zahrát! Výběr nebyl vůbec jednoduchý, protože bychom rozhodně našli spoustu dalších kousků, které mají své kvality. Tuto desítku proto berte jen jako můj osobní vrcholek ledovce! Vaše tipy můžete napsat do komentářů pod článkem. 

A PLAGUE TALE: REQUIEM

Pokračování úspěšné hry z roku 2019 – A Plague Tale: Innocence s podtitulem Requiem od Asobo Studio! Vydejte se na úžasnou cestu plnou emocí společně s Amicií a jejím bratrem Hugem za nebezpečným novým úkolem a udělejte vše, co je potřeba pro přežití v tomto brutálním, bezcitném světě. Poté, co Amicia a Hugo utečou ze své zpustošené vlasti, vydají se daleko na jih, do nových oblastí a živoucích měst. Tam se pokusí začít nový život a dostat Hugovu kletbu pod kontrolu.

ASSASSIN’S CREED ODYSSEY

Assassins Creed s podtitulem Odyssey nás tentokrát zavede do starověkého Řecka. Těšit se můžeme na mýtické území bájí a pověstí, námořní bitvy a větší důraz na RPG prvky. Ve hře se ujmete role buď Alexiose nebo Kassandry. Výběr je jen na vás a za tuto postavu budete hrát celou hru. Z výšin zasněžených horských vrcholů až do hlubin Egejského moře, prozkoumáte celou zemi plnou nespoutaných prostředí i měst na vrcholku řeckého Zlatého věku. 

BATMAN: ARKHAM KNIGHT

Kompletní batmanovský zážitek ve hře, kde se Temný rytíř vydává do závěrečné kapitoly Arkham trilogie. Stanete se nejlepším světovým detektivem díky představení nového Batmobilu a vylepšením zásadních vlastností titulu jako soubojový systém, plížení, forenzní analýza a navigace. Nový Batmobile – Batmobile ožívá díky úplně novému originálním designu se zajímavým vizuálním zpracováním a celou škálou integrovaných high-tech vymožeností.

CONAN EXILES

Online survival hra odehrávající se v kultovním světě barbara Conana. V divočině není jednoduché přežít, ale pokud se vám to podaří, budete si užívat jízdu na koni a postupné budování svého království! Připraveny jsou brutální souboje s nepřáteli a epické válčení! 

DRAGON AGE: INQUISITION

“Vynikající RPG, které překonává své předchůdce, a nabízí poctivou zábavu na desítky až stovky hodin. Propracovaný svět Dragon Age konečně ožívá ve všech aspektech a míra drobnokresby desítek postav i příběhů bohatě kompenzuje poněkud tradiční základní zápletku o záchraně světa.” – Aleš Smutný, Games.cz

FAR CRY 5

Pátý díl Far Cry nás zavede do amerického státu Montana a jeho fiktivní oblasti Hope County. V kdysi klidném a svobodném regionu se postavíme tamní skupince fanatiků soudného dne, vedené charismatickým prorokem. Čeká nás opět obrovská otevřená krajina, kde budeme rekrutovat povstalce, lovit zvířata a uhánět ve všech vozidlech, co nám přijdou pod ruku.

ATOMIC HEART

Atomic Heart se odehrává v Sovětském svazu v alternativních 50. letech minulého století. V tomto světě vznikly po druhé světové válce roboti a pokročilé technologie, které samozřejmě měly přispět k ideálu šťastné sovětské jednoty. Každá utopie ale skrývá nemilá tajemství… Divoká střílečka slibuje náročné souboje, používání speciálních schopností a unikátní vizuální stránku.

FORZA HORIZON 5

Prozkoumejte rozmanitý svět plný protikladů a krásy. Objevte živoucí pouště, bohaté džungle, historická města, skryté trosky, nedotčené pláže, rozlehlé kaňony a sopku se zasněženým vrcholem tyčícím se do oblak. Ponořte se do rozsáhlé kampaně se stovkami výzev a odměn za to, že budete dělat to, co máte rádi. Poznejte nové postavy a rozhodujte o výsledcích příběhových misí v Horizonu.

IMMORTALS FENYX RISING

Immortals Fenyx Rising je skvělý pohled na open-world hry od tvůrců Assassin’s Creed: Odyssey a poslední Ubisoft hra s českými titulky i na konzoli! Tvůrci nabízí krásný stylizovaný svět, dynamickou akci, souboje a příběh inspirovaný řeckými báji a pověstmi. Použijte nadpřirozené dovednosti darované bohy proti nebojácným mytoligickým monstrům. Čekajá vás hádanky, zkoušky a otevře se vám i celé podsvětí, které se těší na vaši statečnost. Staňte se legendou slavných příběhů, kdy se utkávali bohové a monstra.

THE ELDER SCROLLS ONLINE

Jedna z nejkrásnějších MMORPG her na trhu, která představuje novou a doposud nejrozsáhlejší kapitolu již velmi dobře známého výpravného dobrodružství The Elder Scrolls. Příběh začal tisíce let před událostmi známými ze Skyrimu a vypráví např. o deadrickém princi jménem Molag Bal, jenž usiluje o připojení Tamrielu ke své démonické říši. V červnu vyšlo nové DLC Nekrom! Všechny naše články o této hře najdete zde

Zdroj: vlastní, oficiální texty distributorů  Foto: Microsoft 

One thought on “10 nejlepších her v Xbox Game Pass

Napsat komentář

YouTube player