Načítám ...

Kingdom Come Deliverance 2 vyjde letos!

Naši recenzi na českou středověkou RPG hru Kingdom Come Deliverance jsme zveřejnili v březnu roku 2018. Od té doby jsme se k tomuto titulu průběžně vraceli, ať už s nově vydanými DLC, nebo prostřednictvím kvízů. Ostatně všechny příspěvky o KCD najdete na tomto místě

Dnes od 20:00 jsem s nadšením sledoval představení dalšího dílu této hry, které můžete vidět v přiloženém videu. S ohledem na otevřený konec KCD 1 se dalo očekávat, že v příběhu se bude pokračovat, abychom poznali celý Jindřichův osud. Spekulace o tom, že Warhorse studio vydají tématicky zcela jinou hru, se naštěstí nenaplnily a my se tak můžeme těšit na Kingdom Come Deliverance 2

Na tohle oznámení jsme čekali neuvěřitelných 6 let! Už třetí rok od prvního Kingdom Come Deliverance jsem toužil alespoň po náznaku nového dílu, ale stejně jako každý další rok přišlo pouze zklamání. Dnešní večer ovšem ukončil prázdnotu, která v mém herním srdci dlouhou dobu byla a téměř se slzou v oku jsem sledoval video o Jindřichově návratu! 

Warhorse studio nám v Kingdom Come Deliverance 2 ukážou kromě Kutné Hory také Český ráj a zdá se, že to bude po grafické stránce opravdu nádhera! Dan Vávra prozradil, že hra bude podstatně větší než ta předchozí, ať už co do počtu cutscén, tak rozlohou jednotlivých oblastí. 

Kromě zábavného soubojového systému je pro mě skvělou zprávou, že hudbu má na starosti opět Jan Valta, kterého Vávra ve svém průvodním slovu označil za génia. Jana Valtu osobně vnímám stejně, protože soundtrack k první hře mě doslova vyrazil dech. Hudba je ve hře nesmírně důležitá a chorál ve videu dává tušit, že i tentokrát půjde o mimořádný zážitek! 

Dnešní den je mým velkým herním svátkem, protože se mi konečně splnil sen a já se na konec letošního roku, kdy má KCD 2 vyjít, budu opravdu velmi těšit! 

Zdroj: vlastní Foto: Youtube – Warhorse Studios 

2 thoughts on “Kingdom Come Deliverance 2 vyjde letos!

    1. Pokud nebude nějaký odklad, tak se opravdu je na co těšit! 🙂

Napsat komentář

YouTube player