Načítám ...

Zlatá koruna 2024

Využíváte bankovní služby, máte půjčku, hypotéku, pojištění, zajímáte se o investice? Podpořte svým hlasem váš oblíbený finanční produkt, a zapojte se tak do soutěže o zajímavé ceny.

Zlatá koruna každoročně vyhlašuje nejlepší produkty českého finančního trhu, které hodnotí více než čtyřsetčlenná Finanční akademie Zlaté koruny. Aktuálně běží již 22. ročník této soutěže. Vedle hodnocení odborníků probíhá také veřejné hlasování ve dvou anketách: Ceně veřejnosti a Ceně podnikatelů. V těchto anketách může finanční produkty svým hlasem podpořit každý, a pomoci jim tak k získání Zlaté, Stříbrné, nebo Bronzové koruny za nejoblíbenější finanční produkt roku.

Právě skončilo nominační kolo Ceny veřejnosti, ve kterém dostalo hlasy 292 produktů a 20 nejúspěšnějších postoupilo do finálového kola. V jednokolové veřejné anketě Cena podnikatelů, která stále běží, dostalo prozatím hlas 112 produktů.

“Za celou historii Zlaté koruny jsme v soutěži obdrželi už hodně přes milion hlasů,“ říká Pavel Doležal, ředitel a zakladatel Zlaté koruny. “Jsme za to moc rádi, protože veřejnost nám tímto způsobem dává najevo své názory, a to je nesmírně důležité. Zkušenost a názor veřejnosti pro veřejnost. Věříme, že výsledky budou i v tomto ročníku určitým vodítkem při rozhodování, které finanční produkty zvolit.”

Kromě soutěže finančních produktů poskytuje Zlatá koruna také flexibilní, rychlou a bezplatnou poradnu Rádce Zlaté koruny. Odborníků z Finanční akademie se tu můžete zeptat na cokoli z oblasti osobních a podnikatelských financí na této stránce.

Hlasovat ve veřejných anketách je možné do konce dubna 2024 na portále zlatakoruna.info.

Hlasující mají možnost zodpovědět tipovací otázku, a zařadit se tak do soutěže o iPhone 15, šperk od JK Jitka Kudláčková Jewels a další ceny.

Cena veřejnosti

Pro nejoblíbenější finanční produkty určené veřejnosti hlasujte zde.

Cena podnikatelů

Pro nejoblíbenější finanční produkty určené podnikatelům hlasujte zde.

Zdroj: zlatnkoruna.info Foto: DALL-E 3

Napsat komentář

YouTube player