Načítám ...

Herní novinky – září 2023

Naše čtvrteční herní rubrika vždy začátkem měsíce upozorňuje na ty nejzajímavější tituly, které vycházejí v aktuálním měsíci a přitáhly pozornost naší redakce, ať už je máme v úmyslu sami vyzkoušet či nikoliv.

Nezapomeňte proto, že první čtvrtek v měsíci bude věnován právě novinkám, které by mohly zaujmout také vás! 

Doufám, že si tento pravidelný seriál nenecháte na našich stránkách ujít a snad bude můj výběr pro řadu čtenářů nebo posluchačů trochu inspirativní! 

📺 VIDEO | 🌐 WEB | Starfield je první nový svět po více než 25 letech od Bethesda Game Studios, oceňovaných tvůrců her The Elder Scrolls V: Skyrim a Fallout 4. V tomto RPG nové generace zasazeném mezi hvězdy si vytvoříte libovolnou postavu a s jedinečnou svobodou se vydáte na epickou cestu za odpovědí na největší záhadu lidstva.

V roce 2330 se lidstvo vydalo mimo naši sluneční soustavu, osídluje nové planety a žije coby vesmírný národ. Vy se přidáte ke Constellation – k poslední skupině vesmírných objevitelů, kteří hledají vzácné artefakty po celé galaxii – a budete zkoumat rozsáhlý vesmír v největší a nejambicióznější hře od Bethesda Game Studios.

📺 VIDEO | 🌐 WEB | Vítejte na Motorfestu, ultimátním jezdeckém zážitku!! Prozkoumejte pulzující otevřený svět havajského ostrova O’ahu a zúčastněte se intenzivních závodů, tematických akcí a mnoha dalších eventů! Díky stovkám ikonických vozů, které můžete sbírat, budete mít spoustu příležitostí předvést své dovednosti.

The Crew Motorfest se usadil na jednom z nejúchvatnějších míst na Zemi: na ostrově O’ahu na Havaji. Zapojte se do vysokorychlostních pouličních závodů v rušném městě Honolulu, vyzkoušejte své schopnosti v terénu na popelavých svazích sopky nebo zvládněte dokonalou zatáčku na závodních tratích.

📺 VIDEO | 🌐 WEB | Hra Lies of P, inspirovaná známým příběhem o Pinocchiovi, je akční RPG ve stylu Dark Souls zasazené do krutého, temného světa čerpajícího svým zpracováním z historického období Belle Époque. Jako loutka P se proplétejte ulicemi zpustošeného města Krat, vyrábějte zbraně z nalezených materiálů a komunikujte s těmi několika málo zbývajícími obyvateli města, kteří v téhle pekelné krajině plné nevýslovných hrůz ještě stále přežívají.

Čím víc lží při tom řeknete, tím lidštějšími se stanete – se všemi výhodami i nevýhodami, které z toho plynou. Čelte zásadním příběhovým volbám, využívejte možností propracovaného systému rozvoje postavy a provázejte hlavního hrdinu P na jeho nelítostné cestě za lidstvím.

📺 VIDEO | 🌐 WEB | Znovuzrození vesmíru Mortal Kombat je tady. Nový příběh, ikoničtí hrdinové a záporáci tak, jak jste je ještě nikdy neviděli. Nový svět Mortal Kombat byl vytvořen bohem ohně Liu Kangem a najdeme v něm přepracované verze všech ikonických postav. Za hrou opět stojí autoři NetherRealm, kteří přinesli výborné poslední tři díly legendární série. 

📺 VIDEO | 🌐 WEB | Placené rozšíření hry Cyberpunk 2077 Phantom Liberty vyjde 26. září 2023 na PC, PS5 a Xbox Series X/S (majitelé starších konzolí, tedy PS4 a Xbox One, tak bohužel mají smůlu). 

Pravděpodobně půjde o nejdražší DLC, na kterém zatím studio CD Projekt Red kdy pracovalo. Rozpočet Phantom Liberty tak překonal doposud největší DLC polského studia, tedy O víně a krvi (Blood and Wine) k Zaklínač 3: Divoký hon. Pokud nedojde k nějakým nepředvídatelným okolnostem, DLC Phantom Liberty by s největší pravděpodobností mělo vyjít s českými titulky, stejně jako základní hra.

📺 VIDEO | 🌐 WEB | Vyzkoušejte bezkonkurenční autentičnost v EA SPORTS FC 24 v čele s největšími fotbalovými hvězdami, týmy, stadiony a soutěžemi. Technologie HyperMotionV, která stojí za dosud největším skokem v autentičnosti a realismu hratelnosti, využívá volumetrická data z více než 180 mužských a ženských zápasů v UEFA Champions League, Premier League nebo LaLize EA SPORTS k zachycení správného rytmu a plynulosti reálného fotbalu v The World’s Game.

Herní styly, optimalizované skutečnými daty Opta a daty z dalších zdrojů, rozlišují sportovce nad rámec jejich celkového hodnocení a přibližují schopnosti, díky nimž jsou tito hráči a hráčky výjimeční. Každý Herní styl ovlivňuje hratelnost a poskytuje hráčům/hráčkám jedinečné možnosti, které posouvají autentičnost jejich způsobu hraní na novou úroveň.

ZÁŘÍ 2023

🔹 Chants of Sennaar (PC, Switch) – 5.9.2023
🔹 Rune Factory 3 Special (PC, Switch) – 5.9.2023
🔸 Starfield (PC, Xbox Series X/S) – 6.9.2023
🔹 Baldur’s Gate 3 (PS5) – 6.9.2023
🔹 Rugby 24 (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S) – 7.9.2023
🔹 Fae Farm (PC, Switch) – 8.9.2023
🔹 Life By You (PC) – 12.9.2023
🔹 Super Bomberman R 2 (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch) – 13.9.2023
🔸 The Crew Motorfest (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Amazon Luna) – 14.9.2023
🔹 Baten Kaitos 1 & 2 HD Remaster (Switch) – 15.9.2023
🔸 Lies of P (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S) – 19.9.2023
🔸 Mortal Kombat 1 (PC, PS5, Xbox Series X/S, Switch) – 19.9.2023
🔹 Party Animals (PC, Xbox Series X/S, Xbox One) – 20.9.2023
🔹 Witchfire (PC) – Early Access – 20.9.2023
🔹 Pikmin 1 and 2 physical release (Switch) – 22.9.2023
🔸 Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC (PC, Xbox Series X/S, Xbox One PS5, PS4) – 26.9.2023
🔹 Mineko’s Night Market (PC, Switch) – 26.9.2023
🔹 Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai (PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S, Switch) – 28.9.2023
🔸 EA Sports FC 24 (PC, Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S) – 29.9.2023

Na kterou hru se nejvíce těšíte? Vyzkoušíte některou, nebo jste již vyzkoušeli? Podělte se o svůj názor do komentářů pod článkem!

Zdroj: vlastní, xzone.cz, games.cz, bonusweb.cz Foto: vlastní, obaly her

Napsat komentář

YouTube player